Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.10.2016

Міська рада надала чергову допомогу учасникам АТО

На сьогодні одним з найважливіших завдань є підтримка обороноздатності нашої держави та допомога учасникам антитерористичної операції. Міська рада докладає усіх зусиль та залучає всі можливі ресурси для надання допомоги як учасникам АТО, які сьогодні захищають територіальну цілісність на сході України, так і демобілізованим воїнам АТО та членам їх сімей.

Щороку в бюджеті міста передбачено кошти на виплату матеріальної допомоги громадянам, у т. ч. учасникам АТО. У 2014-2015 роках Надвірнянська міська рада виділила 379 120 грн. на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям. Протягом січня-липня цього року надано 172 250 грн. матеріальної допомоги 53 учасникам антитерористичної операції. Згідно  рішення 9 сесії міської ради від 20.09.2016 року №328-9/2016 «Про виділення коштів з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги» 7 учасникам АТО або членам їх сімей надано матеріальну допомогу в сумі 22 750 грн., зокрема: Корінчук О.Б. (дружина учасника АТО Корінчука Я.В.), Типусяк І.І., Козак М.М., Дем’янчук Б.А., Михальчук В.С., Липовенко В.В. (дружина учасника АТО Липовенка А.В.), Бердар Г.Д. (мати учасника АТО Битківського В.М.).

Крім того, за кошти міської ради розроблені проекти землеустрою та 19 учасникам АТО передані у власність земельні ділянки на вул. Рамішвілі у м. Надвірна для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Міська рада розробила реєстр заяв учасників АТО на виділення земельних ділянок, який опублікований на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради в рубриці «Учасники АТО». Земельні ділянки надають згідно з порядком, визначеним ст. 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасники бойових дій не скористалися своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надавши відповідні документи.

Нагадаємо також, що 29 січня 2016 року на сесії Надвірнянської міської ради затверджена Програма підтримки учасників антитерористичної операції у східних областях України з м. Надвірна. Її основ­ні завдання – надання матеріальної допомоги та пільг учасникам АТО і членам їх сімей; позачергове виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва; відшкодування батьківської плати за відвідування ДНЗ м. Надвірна дітьми із сімей учасників АТО (Програмою передбачено 75000 грн.); надання пільг з оплати вартості житлово-комунальних послуг  водовідведення і водопостачання – у розмірі 25 відсотків від нарахованих платежів сім’ям учасників АТО (Програмою передбачено 25000 грн.) тощо. 1 квітня цього року на сесії міської ради прийнято рішення № 133-6/2016, згідно з яким усіх учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО звільнено від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової нерухомості та господарських (присадибних) будівель, допоміжних (нежитлових) приміщень, на території м. Надвірна.

Вверх