Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.09.2017

Міська рада подала 5 проектів на VІІІ обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

За ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича  сьомий рік поспіль Надвірнянська міська рада є активним учасником обласного конкурсу проектів та програм підтримки місцевого самоврядування. За цей час 16 проектів Надвірнянської міської ради визнавались переможцями на загальну суму понад 4 млн. 814 тис. грн. В минулому році було подано на розгляд конкурсної комісії 21 проект, 3 з яких визнано переможцями.

Цього року концепція обласного конкурсу змінилась, зокрема, напрямки написання проектів. Відповідно до цього, на розгляд Ради VIІІ обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування міською радою  подано 5 проектів, які стосуються підвищення туристично-рекреаційного потенціалу міста на загальну суму 2 271 400 грн. Кошти обласного конкурсу на один проект становлять – 300 000 грн., а кошти міського бюджету передбачатимуться в бюджеті на 2018 рік.

Перелік поданих проектів.

  1. Проект «Між горами місто над рікою кличе нас сюди з тобою» – передбачає проведення благоустрою та упорядкування прибережної смуги річки Бистриці Надвірнянської, облаштування спусків до води, встановлення сонцезахисних навісів та лежаків, встановлення альтанок, роздягалень та ігрової зони для дітей в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука.
  2. Проект «Круті доріжки до Городища і річки» – передбачає облаштування в околиці міста Надвірна веломаршруту.
  3. Проект «Не заблукають гості у Карпатськім краю» – передбачає провести туристичне ознакування міста, встановлення по місту туристично-інформаційних вказівників та інфобоксів, де буде висвітлена вся необхідна для туристів інформація про місто, створити карту-схему міста з нанесеними на ній точками встановлення візуальної навігації.
  4. Проект «Весело відпочивати – про м’яча не забувати» – передбачає встановлення в зоні відпочинку ім.Н.Яремчука додаткового майданчика для гри в пляжний волейбол.
  5. Проект «Надвірна – місто трьох фортець: Краснодвір – дослідження та проектування музею-спадщини» – передбачає проведення археологічних досліджень (розкопок) території замку «Краснодвір» в міському парку ім.І.Франка, консерваційних робіт, встановлення огорожі та освітлення, архітектурне та ландшафтне проектування музею-спадщини.
Вверх