Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

16.06.2017

Міська рада розпочала реалізацію обласного проекту «Дітям тепліше – батькам спокійніше»

Надвірнянська міська рада за останні роки активно бере участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах по підтримці місцевого самоврядування, в рамках яких реалізувала низку проектів, спрямованих на підтримку ОСББ, покращення благоустрою міста, розвиток спортивної інфраструктури, підтримку освіти та соціального захисту населення, покращення умов проживання, проведення відпочинку та дозвілля мешканцями міста тощо.

Ряд проектів успішно впроваджено в рамках обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. З 2011 року міська рада подала на розгляд конкурсної комісії 78 проектів, з яких 16 разів визнавалась переможцем на загальну суму понад 4 913 770 грн. Зокрема, в минулому році Надвірнянська міська рада отримала дипломи переможців по 3-х проектах, серед яких  «Дітям тепліше – батькам спокійніше», яким передбачено проведення заміни системи теплопостачання в дитячому навчальному закладі «Пролісок».

 ДНЗ «Пролісок» функціонує вже більше як 50 років. Частина приміщення була побудована ще раніше. Тому внутрішні мережі водопостачання, водовідведення, тепло- та електропостачання вже фізично зносились та морально застаріли. За останні роки за кошти міського бюджету було проведено ряд робіт для покращення умов перебування в садочку, а саме: здійснено заміну покрівлі даху, ремонт фасаду,  частково замінено старі вікна та двері на сучасні енергозберігаючі, проведено ремонт водопостачання та сантехнічного обладнання. На сьогодні нагальним постало питання капітального ремонту мережі теплопостачання в приміщенні.

Не зважаючи на те, що дошкільні навчальні заклади з 01.01.2016 року передані в оперативне управління відділу освіти Надвірнянської  РДА, міська рада і надалі докладає усіх зусиль для покращення матеріально-технічної бази дитячих садочків. Тому було вирішено на розгляд конкурсної комісії подати проект, спрямований на проведення реконструкції системи опалення в ДНЗ «Пролісок».

Нещодавно підрядна організація приступила до реалізації даного проекту. Зокрема,  завезено матеріал,  демонтовано стару та розпочато встановлення нової системи теплопостачання. Загальна вартість робіт, згідно проектно-кошторисної документації, складає 220 000 грн., з них 150 тис. надає обласна рада, 70 000 грн. виділено з міського бюджету Надвірної. Реалізація даного проекту дозволить створити комфортні умови перебування в дошкільному закладі педагогів та дошкільнят, покращити температурний режим, підвищити рівень енергозбереження  та зменшити видатки на енергетичні ресурси.

Вверх