Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

09.12.2016

Міська рада в черговий раз надала допомогу учасникам АТО

Вже більше двох років на східних рубежах України тисячі військовослужбовців та добровольців захищають нашу землю від російського агресора. Керівництво Надвірнянської міської ради та депутатський корпус за цей час докладають всіх зусиль щодо всебічної підтримки учасників АТО та їх родин. Допомогу та підтримку надають як і тим бійцям, які сьогодні несуть службу в зоні бойових дій, так і демобілізованим воїнам АТО та членам їх сімей.

Щороку в бюджеті міста передбачено кошти на виплату матеріальної допомоги громадянам, у т. ч. учасникам АТО. У 2014-2015 роках Надвірнянська міська рада виділила 379 120 грн. на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям. Протягом січня-вересня цього року надано 195 000 грн. матеріальної допомоги 60 учасникам антитерористичної операції. Згідно  рішення 11 сесії міської ради від 24.11.2016 року №402-11/2016 «Про виділення коштів з бюджету міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги» 5 учасникам АТО або членам їх сімей надано матеріальну допомогу в сумі 16 250 грн., зокрема: Левицький А.М., Губян В.Ф., Куцах Н.В. (дружина учасника АТО – Куцах І.І.), Михайленко М.Ю., Янко К.В. (мати учасника АТО – Янка В.Ю.). В період 2014-2016 рр. фінансова допомога міської ради учасникам АТО складає 590 370 грн.

В зв’язку з численними заявами учасників АТО щодо виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, на засіданні 11 сесії Надвірнянської міської ради прийнято рішення від 24.11.2016 року №402-11/2016 «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території на вул.Володимира Великого в м.Надвірна» орієнтовною площею 1,5 га. Надвірнянська міська рада за власні кошти розробляє проект детального планування, який буде затверджений рішенням сесії. Наступним кроком є виділення індивідуальних земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування гаражів, згідно поданих заяв.

Нагадаємо, що цього року за кошти міської ради розроблені проекти землеустрою та 19 учасникам АТО передані у власність земельні ділянки на вул. Рамішвілі у м. Надвірна для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Міська рада розробила реєстр заяв учасників АТО на виділення земельних ділянок, який опублікований на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради в рубриці «Учасники АТО». Земельні ділянки надають згідно з порядком, визначеним ст. 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасники бойових дій не скористалися своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надавши відповідні документи.

Вверх