Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.12.2017

Міській раді вручено диплом переможця VIIІ обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

5 грудня, в залі засідань Івано-Франківської обласної ради відбулись заходи до Дня місцевого самоврядування за участі голови, заступників Івано-Франківської обласної ради, міських, селищних, сільських голів області, депутатів районних, міський, селищних та сільських рад, представників засобів масової інформації.

Урочистості розпочались з привітального слова голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича. Депутатів та працівників виконавчих апаратів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад нагородили відзнаками, подяками та грамотами голови обласної ради. Під час урочистих заходів відбулось урочисте вручення дипломів головам міських, селищних та сільських рад – переможцям восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Цього року на обласний конкурс Надвірнянською міською радою  було подано 5 проектів, а саме: «Між горами місто над рікою кличе нас сюди з тобою» (облаштування рекреаційно-відпочинкової зони), «Надвірна –  місто трьох фортець: Краснодвір – дослідження та проектування музею-спадщини», «Круті доріжки до Городища і річки» (облаштування веломаршруту), «Не заблукають гості у Карпатськім краю» (туристичне ознакування міста) та  «Весело відпочивати – про м’яча не забувати» (встановлення волейбольного  майданчика).

Надвірнянська міська рада визнана переможцем проекту «Круті доріжки до Городища і річки» по напрямку «Підвищення туристично-рекреаційного потенціалу міста». В м.Надвірна сьогодні активно діє та розвивається велосипедний рух. Неодноразово в місті було організовано різноманітні велоакції та велопрощі, які користуються великою популярністю. Участь в них приймають велосипедисти не тільки з м.Надвірна та Надвірнянського району, а й з усієї України.  В 2015-2016 рр. двічі в місті Надвірна на трасі гори Городище відбулись велосипедні кроскантрійні змагання «Городище кантрі», в яких участь приймали велосипедисти з Івано-Франківська, Коломиї, Кам’янця-Подільського, Чернівців, Надвірної, Донецької області, Львова, Березівки то що. Активна спортивна молодь міста, зокрема велосипедисти, звернулись до міської ради з проханням облаштувати веломаршрут з метою проведення в місті подібних змагань. Тому було вирішено розробити та подати на обласний конкурс проектів та програм проект, який передбачає влаштування на горі Городище велотраси. Метою проекту є сприяння розвитку туристичної галузі міста, зокрема популяризація серед населення велосипедного туризму, підвищення туристичного потенціалу міста, створення належних умов для організації відпочинку та дозвілля дітей та молоді, пропаганда здорового способу життя. Загальна вартість проекту згідно проектно-кошторисної документації складає 414 200 грн., з яких 300 тис. грн. – співфінансування Обласного конкурсу, 114 200 грн. – кошти Надвірнянської міської ради.

Як зазначив Зіновій Андрійович, Надвірнянська міська рада вже восьмий рік поспіль бере участь у обласному конкурсі проектів та програм, на який подала 80 проектів, з яких 16 стали переможцями на загальну суму близько 5 млн. грн. Дані проекти спрямовані на покращення благоустрою міста, розвиток спортивної інфраструктури, підтримку освіти та соціального захисту населення, покращення умов проживання, проведення відпочинку та дозвілля мешканцями міста тощо. Міський голова висловив сподівання на те, що в 2018 році спільними зусиллями вищевказаний проект буде успішно реалізований.

Заступник голови обласної ради Сергій Басараб поінформував присутніх про можливість написання органами місцевого самоврядування міжнародних проектів. Також відзначив місто Надвірну, як одного з лідерів в нашій області у залученні грантових коштів та реалізації  цих проектів.

Велосипедні кроскантрійні змагання “Городище кантрі”

Вверх