Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Привітання міського голови з Великодніми святами

Питання ремонту вулиці Шухевича

Турнір з міні-футболу  пам’яті Анатолія Гаркавенка

Підготовка міста до Великодніх свят

До Надвірної завітали делегації з Польщі та Німеччини

Хресна дорога в Надвірній

Буджет участі 2018

Міський голова Зіновій Андрійович про децентралізацію

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.08.2017

Міською радою реалізовано обласний проект «Дітям тепліше – батькам спокійніше»

За ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича  Надвірнянська міська рада вже сьомий рік поспіль успішно бере участь в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. З 2011 року подано на розгляд обласної конкурсної комісії 78 проектів, спрямованих на покращення благоустрою міста, розвиток спортивної інфраструктури, підтримку освіти та соціального захисту населення, покращення умов проживання, проведення відпочинку та дозвілля мешканцями міста тощо. 16 проектів міської ради визнавались переможцями на загальну суму понад 4 млн. 814 тис. грн. В минулому році було подано на розгляд конкурсної комісії 21 проект, 3 з яких визнано переможцями. Один таких проектів є «Дітям тепліше – батькам спокійніше», яким передбачено заміну системи теплопостачання в Надвірянському дошкільному закладі «Пролісок».

ДНЗ “Пролісок” функціонує ще з 1965 року. Частина приміщення садочка побудована ще раніше. За багаторічний період експлуатації зріс відсоток фізичного зносу внутрібудинкових систем та конструктивних елементів будівлі. Тому за останні роки керівництвом та депутатським корпусом міської ради докладались усі зусилля для покращення умов перебування в ДНЗ «Пролісок».  За кошти міського бюджету здійснено заміну покрівлі даху, ремонт фасаду,  частково замінено старі вікна та двері на сучасні енергозберігаючі, проведено ремонт водопостачання та сантехнічного обладнання.  

До цього часу в навчальному закладі функціонувала стара мережа теплопостачання ще радянського взірця, яка вже фізично зносилась та морально застаріла. Тому постало питання капітального ремонту системи опалення в садочку. В 2015 році за кошти міського бюджету придбано газовий котел, а в цього року в рамках обласного проекту «Дітям тепліше – батькам спокійніше» міською радою проведено повну заміну старої системи теплопостачання з використанням сучасних технологій, матеріалів та обладнання. Загальна вартість робіт склала 216 787 грн., з яких 150 тис. грн. – фінансування обласного бюджету, а 66 787 грн. – міського бюджету. Завдяки реалізації даного проекту створено комфортні умови перебування в дошкільному закладі педагогів та дошкільнят, покращено температурний режим, підвищено рівень енергозбереження  та зменшено видатки на енергетичні ресурси.

Варто зазначити, що найближчим часом планується приступити до впровадження ще одного обласного проекту «Нове поле для футболу – нові здобутки юних футболістів», яким передбачено заміну штучного покриття на спортивному майданчику біля стадіону «Нафтовик», призначеного для гри в міні-футбол з метою покращення спортивної інфраструктури міста та створення належних умов для фізичного розвитку та занять спортом.

Вверх