Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.10.2016

Міською радою реалізовано обласний проект «Садочок для дитини другий дім – тепло та затишно у нім»

За ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича  Надвірнянська міська рада вже сьомий рік поспіль успішно бере участь в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. З 2011 року подано на розгляд обласної конкурсної комісії 57 проектів, спрямованих на покращення благоустрою міста, розвиток спортивної інфраструктури, підтримку освіти та соціального захисту населення, покращення умов проживання, проведення відпочинку та дозвілля мешканцями міста тощо. 13 проектів міської ради визнавались переможцями на загальну суму 3 млн. 330 тис. грн. В цьому році  на розгляд Ради VIІ обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування міською радою  подано 21 проект на загальну суму 6 162 629 грн.

Цього року в м.Надвірна реалізовано 4 обласні проекти, один з яких «Садочок для дитини другий дім – тепло та затишно у нім», яким передбачено заміну старих фізично зношених вікон на нові енергозберігаючі в ДНЗ «Квітка Карпат».

Не зважаючи на те, що дошкільні навчальні заклади з 01.01.2016 року передані в оперативне управління відділу освіти Надвірнянської  РДА, міська рада і надалі докладає усіх зусиль для покращення матеріально-технічної бази дитячих садочків.

Два роки тому ніхто і уявити не міг, що вдасться замінити всі вікна в ДНЗ «Квітка Карпат» та вирішити одне з питань енергозбереження в дошкільних навчальних закладах, оскільки це передбачало виконання великого об’єму робіт та фінансових затрат. Так, в минулому році в рамках реалізації проектів програми розвитку ООН в Україні “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” було замінено вікна на енергозберігаючі в ДНЗ «Квітка Карпат» та Надвірнянській ЗОШ №2. Завдяки спільним зусиллям міської ради, батьківського комітету та за співфінансування Європейського Союзу в 2015 році в дитячому садочку «Квітка Карпат» замінено 76 вікон.

Для того, щоб провести заміну решти вікон, міський голова зініціював написання проекту «Садочок для дитини другий дім – тепло та затишно у нім», що було зумовлено необхідністю створення комфортних умов  перебування в дошкільному закладі педагогів та дошкільнят і забезпечення належного температурного режиму.

Нещодавно підрядною організацією завершились роботи по реалізації даного проекту. Замінено 66 вікон на енергозберігаючі склопакети. Загальна вартість робіт склала понад 284 тис.грн. Завдяки реалізації даного проекту забезпечено комфортні умови перебування в дитячому садочку дітей та працівників навчального закладу, підвищено рівень енергозбереження в дитячій дошкільній установі, зменшено видатки на енергетичні ресурси та покращено естетичний вигляд дитячого садка “Квітка Карпат”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dsc_0499

dsc_0520

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх