Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

01.02.2017

Місто Надвірна – учасник національного форуму в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

25-26 січня 2017 року за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» (МРГ), у м.Київ пройшов Національний форум «Можливості та інновації для міського розвитку: Презентація досвіду спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в міському компоненті. Серед учасників заходу: представники делегації Європейського Союзу, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Комітети Верховної Ради України, представники ПРООН/МРГ, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та міста-партнери МРГ. Місто Надвірна на форумі представляв муніципальний координатор міжнародного проекту, керуючий справами Надвірнянської міської ради Олег Антонюк.

Представники муніципалітетів, громадських організацій разом з міжнародними партнерами з Представництва Європейського Союзу в Україні та Програми Розвитку ООН в ході заходу обговорили два блоки питань. Перший блок стосувався перспективи і результатів реформи житлово-комунального господарства, інженерно-технічного досвіду впровадження енергозберігаючих мікропроектів в рамках Проекту: індивідуальні нагрівальні прилади, енергозберігаюче покриття даху, комплексна модернізація. Другий блок – презентація стратегії сталого розвитку міст в рамках Цілей Сталого Розвитку. Працюючи в групах, учасники форуму обговорили та напрацювали рекомендації до муніципальних стратегій сталого місцевого розвитку. Також розглянули переваги одного з компонентів ефективного управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – «Розумне ОСББ»

Нагадаємо, що Надвірнянська міська рада вже третій рік поспіль успішно співпрацює в міжнародними партнерами в рамках Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В нашій області тільки два міста стали партнерами даного проекту: Надвірна та Коломия. Завдяки злагодженій і тісній співпраці в Надвірній успішно реалізовано 7 проектів, а ще 3  на даний час  на стадії впровадження, загальна вартість яких складає понад           3 840 000 грн. За цей час Надвірнянській міській раді вдалось залучити 2 268 000 грн. міжнародних інвестицій.

Загалом, протягом 2015-2016 рр. 7 ОСББ та 2 навчальні заклади (ДНЗ «Квітка Карпат» та Надвірнянська ЗОШ №2) Надвірної отримали співфінансування Проекту ЄС/ПРООН «МРГ» та Надвірнянської міської ради у впровадженні  своїх мікропроектних пропозицій. Крім того, найближчим часом розпочинається реалізація ще одного міжнародного проекту “Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста”.

Вверх