Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

18.06.2018

Молодіжний християнський фестиваль “Палаючі серця”

В неділю, 17 червня, в Надвірнянському будинку культури відбувся молодіжний християнський фестиваль “Палаючі серця”. Музичний конкурс організували Молодіжна спільнота «Слово життя» та Молодіжний  Європейський Клуб «Соняшник» за сприяння Надвірнянської РДА, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад.

Такий фестиваль проходить вперше та має на меті виховання української молоді в дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді, заохочення до виконання пісень про Божу любов та милосердя. 

Захід розпочався із благословення протопресвітера Надвірнянського протопресвітеріату, отця Андрія Бакоти, який зазначив, що саме в червні церква по-особливому прославляє Христа Чоловіколюбця, і сьогодні, завдяки таким фестивалям, через християнську пісню ми звертаємось до люблячого Серця Христа, щоб Він огорнув своєю любов’ю кожного з нас. Отець Андрій висловив надію, що цей пісенний конкурс стане традиційним і щороку даватиме змогу возвеличувати та вшановувати нашого Небесного Отця.

На фестиваль завітав також заступник міського голови Василь Василенко, який подякував організаторам за проведення такого конкурсу, адже він сприяє духовному, культурному і творчому розвитку нашої молоді в християнському дусі.

Учасниками фестивалю стали солісти, дуети, художні колективи та ансамблі Надвірнянщини: чоловічий вокальний ансамбль Прокатедрального собору Благовіщення Пресвятої Діви Марії УГКЦ, Христина Хабайлюк, народний аматорський драматичний колектив «Веретено», дитячий хор церкви Непорочного Зачаття Діви Марії с.Пнів, Сніжана Поліектова та Владислав Гафійчук, хор «Фіміам», дует сопілкарів Софії Зеленчук та Анастасії Процик, хор «Благодатний вогонь» церкви Воздвиження Чесного Хреста, Христина Юрчило, Антоніна Максим’юк, Анастасія Рудик, гурток «Юні гітаристи» РЦДТ НПВМ, Софія Сивак, дует Руслани Семанюк та Андрія Чехунова, ансамбль «Ластівка», родинне тріо Руслана, Наталії та Якова Сенів, народний камерний хор «Феліціо».

Всіх учасників конкурсу нагородили дипломами та подарунками. Організатори фестивалю висловили щирі слова подяки всім, хто посприяв у проведенні заходу, який допомагає у відродженні справжніх християнських цінностей, що є надзвичайно важливим для кожного з нас, кожної родини і всього українського народу.

Вверх