Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.10.2019

На сесії Надвірнянської міської ради

В четвер, 3 жовтня, відбулось засідання чергової 36 сесії міської ради під головуванням в.о. міського голови Тараса Пекарського, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста. Секретарем засідання 36  сесії було обрано депутата міської ради Ірину Кащенко.

Тарас Пекарський розпочав сесію з вшанування пам’яті почесного громадянина міста Надвірна Володимира Луціва, героїв російсько-української війни та всіх Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України.

 Впродовж пленарного засідання  розглянуто 114 питань.

Депутатами розглянуто та прийнято звернення фракцій до керівництва держави щодо недопущення прийняття нової редакції ЗУ «Про особливий статус Донбасу» за так званою «формулою Штайнмайєра» та про прийняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. В.о. міського голови Тарас Пекарський доповів з питань щодо системного підходу у розподілі та виділенні коштів державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток та щодо врахування пропозиції до показників державного бюджету на 2020 рік в частині місцевих бюджетів, удосконалення міжбюджетних трансфертів, адміністрування податків. Депутатами прийняті відповідні звернення до Прем’єр-міністра України О.Гончарука.

Заслухано інформацію в.о. начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Оксани Ціховської про виконання місцевого бюджету м.Надвірна за І-ше півріччя 2019 року та внесено зміни до місцевого бюджету на 2019 рік,  затверджено безоплатну передачу матеріальних цінностей та затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна.  

Перший заступник міського голови Олег Йосипенко доповів про виконання Програми соціально-економічного розвитку м.Надвірна за І-ше півріччя 2019 року та внесення змін в дану програму, а також в Програму благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Надвірна на 2019 рік; прийняття у власність міської громади та передачу на баланс комунальних підприємств об’єктів житлово-комунального господарства міста.

Внесено зміни в Положення про оренду окремих  елементів благоустрою  міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків на території міста Надвірна та Програму безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна на 2018-2020рр., а також присвоєно ім’я В.М.Чорновола Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, про що доповів заступник міського голови Василь Василенко.

Рішеннями міської ради внесено зміни в програми профілактики рецидивної злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку; розвитку місцевого самоврядування в м.Надвірна на 2019 рік та розвитку фізичної культури і спорту м.Надвірна на 2019 рік за інформацією секретаря міської ради Тараса Пекарського.

Згідно рішення міської ради виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО, за інформацією керуючого справами Олега Антонюка.

Депутатами міської ради прийнято позитивні рішення, з яких доповідав начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук, а саме: затверджено Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Надвірна; стартову ціну лота земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для будівництва та обслуговування торгового приміщення) на майдані Шевченка, б/н у м.Надвірна для повторного продажу через земельні торги(аукціон) та встановлення кроку земельних торгів у відсотках від  стартової ціни(лота) продажу земельної ділянки (максимум 5%), встановивши стартову ціну 400 тис. грн.

За інформацією начальника відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку Тараса Новосельського затверджено проекти «Будівництво каналізаційного колектора по вул.Коперніка в м.Надвірна» та «Забезпечення належних умов для розвитку туристичних маршрутів Надвірної» для участі в конкурсі  проектів обласної ради.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор, а також внесено зміни в Програму фінансування робіт з розробки містобудівної документації в м.Надвірна на 2019 рік.

Прийнято позитивні рішення з питань поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала начальник відділу земельних ресурсів міської ради Лілія Хлопан. Зокрема, надано дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул.Володимира Великого для будівництва індивідуальних гаражів для 13 учасників АТО та затверджено проекти землеустрою і передано у власність земельні ділянки під будівництво гаражів 2 учасникам АТО.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень. Зокрема, Василь Будзак звернувся з питанням внесення змін та коригування маршруту міських пасажирських перевезень «Центр (вул.Мазепи)-Торговиця (вул.Шухевича)», а Ігор Возний – щодо встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід» по вул.Княгині Ольги та вул.Мазепи.

Вверх