Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.07.2017

На сесії Надвірнянської міської ради

У п’ятницю, 30 червня, відбулось засідання чергової сімнадцятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова розпочав засідання з вшанування пам’яті Героїв України. Зокрема, згадав Головного командира УПА Романа  Шухевича, з дня народження якого 30 червня минула 110-а річниця, а також ще одного із провідних діячів українського націоналістичного руху Євгена Коновальця (14 червня минуло 126 років від дня народження Героя). Крім того, міський голова зазначив, що 30 червня ми відзначаємо 76-у річницю проголошення Акту відновлення Української Держави, ініціаторами якого були лідери ОУН Ярослав Стецько та Степан Бандера. Це був ще один відчайдушний крок, яким українська нація продемонструвала прагнення до здобуття власної державності. Зіновій Андрійович оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими героями України, які в різні історичні епохи боролися за честь  і гідність та віддали своє життя за українську державу. 

На початку сесії депутат міської ради, директор спорткомплексу «Нафтохімік» Тарас Вінтоняк, вручив міському голові відзнаку у вигляді символічної боксерської рукавички за вагомий внесок Надвірнянської міської ради у розвиток боксу в Україні.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 49 питань.

Голова профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Олександр Діканьов зачитав звернення первинної профспілкової організації нафтогазовидобувного управління “Надвірнанафтогаз” ПАТ “Укрнафта” до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо відкликання рішення про ліквідацію Прикарпатського та Охтирського УБР,  реформування товариства та надання дозволу ПАТ «Укрнафта» на видобуток нафти і газу. Депутатами міської ради  було підтримане дане звернення.

Під час засідання сесії внесено зміни в кошторисні призначення, затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, безоплатно передано матеріальні цінності, про що доповіла начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей.

Депутатами міської ради внесено зміни в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік за інформацією першого заступника міського голови Олега Йосипенка.

На сесії заслухано інформацію заступника міського голови Василя Василенка про проведення конкурсу на надання права з обладнання та утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів в м.Надвірна.

Згідно рішення міської ради виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО, про що доповідав керуючий справами міської ради Олег Антонюк, а також внесено зміни в рішення міської ради “Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису апарату Надвірнянської міської ради та умов оплати праці”.

Затверджено Положення про громадський бюджет м.Надвірна та план роботи Надвірнянської міської ради на ІІ-ге півріччя 2017 року, про що доповів секретар міської ради Тарас Пекарський. Не вистачило депутатських голосів за прийняття рішення про ініціювання добровільного об’єднання громад, згідно перспективного плану об’єднання, розробленого районною та обласною робочими групами.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території, про що доповіла начальник відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан. Депутатами з 01.01.2018 року на території міста Надвірна встановлено ставки земельного податку за  земельні ділянки, що перебувають у постійному користуванні та у власності юридичних і фізичних осіб.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Вверх