Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

18.09.2017

На сесії Надвірнянської міської ради

В четвер, 14 вересня, відбулось засідання чергової вісімнадцятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

На початку засідання міський голова висловив свої співчуття родині загиблого учасника АТО, надвірнянця Миколи Фурмана, який 22 серпня загинув в зоні бойових дій, захищаючи свободу та незалежність нашої держави. 29 серпня вся Україна вшановувала третю річницю трагедії під Іловайськом, коли загинуло 366 українських військових. Зіновій Андрійович оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими героями України, які віддали своє життя за українську державу. 

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 80 питань.

Міський голова Зіновій Андрійович доповів про ситуацію щодо встановлення НКРЕКП необґрунтованої вартості на електроенергію, яка витрачається для зовнішнього освітлення населених пунктів на 2017 рік.

Протягом 2016-2017 рр. на засіданнях сесій Надвірнянської міської ради неодноразово були прийняті звернення до керівництва держави та НКРЕКП з вимогою скасувати ганебні та антинародні постанови НКРЕКП №3141, №2210 та №2358, які не тільки перешкоджають  розбудові мереж вуличного освітлення в містах та селах, а й гальмують розвиток місцевого самоврядування та територіальних громад. Однак НКРЕКП, як головний регулятор енергетичного сектору, замість того, щоб  продовжувати застосовувати диференційований підхід для використання електроенергії у нічний та вечірній час, ігнорує всі звернення місцевих громад та не робить жодних реальних кроків для вирішення цієї ситуації. Враховуючи вищевказану ситуацію, на сесії міської ради депутатами одноголосно прийнято чергове звернення до Кабінету Міністрів України та НКРЕКП з вимогою скасувати вищевказані постанови.

Депутатами міської ради затверджено також проекти Надвірнянської міської ради, що подаються на восьмий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Під час засідання сесії внесено зміни в кошторисні призначення міського бюджету, спрямовано субвенцію районного бюджету, затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна та заслухано інформацію начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольги Збіглей про виконання міського бюджету за 6 місяців 2017 року.

Депутатами міської ради внесено зміни в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік, надано дозвіл на списання основних засобів КП “Надвірнакомунсервіс та заслухано інформацію першого заступника міського голови Олега Йосипенка про виконання Плану соціально-економічного розвиту міста Надвірна на 2017 рік за 6 місяців.

На сесії затверджено Положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків “Шапіто” на території м.Надвірна; результати конкурсу з визначення операторів з обладнання та утримання майданчика (біля адміністративного корпусу РайСТ) для платного паркування в м.Надвірна, про що доповів заступник міського голови Василь Василенко.

Згідно рішення міської ради виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО, про що доповідав керуючий справами міської ради Олег Антонюк, а також затверджено проект «Транскордонна зелена транспортна мережа – ключове рішення для доступності та сталої мобільності» для участі у Програмі транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Депутатами міської ради прийнято позитивні рішення, з яких доповідав начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук, а саме: про безоплатну передачу на баланс в господарське відання КП “Надвірнакомунсервіс” сміттєвоза «ФОРД-КАРГО», надання згоди на продовження дії договору оренди напівпідвального приміщення площею 38,5 м2 із молодіжною громадською організацією «Пластовий курінь ім. Семена Височана» для здійснення статутної діяльності на попередніх умовах на термін 3 роки, внесено зміни до статутів комунальних підприємств та затвердження статутів комунальних підприємств у новій редакції, затверджено Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку, іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об’єктах комунальної власності територіальної громади  м. Надвірна, затверджено експертну оцінку орендованої земельної ділянки на майдані Шевченка,10″в” для добудови магазину “Оксамит” та продаж цієї земельної ділянки, шляхом викупу. Також розглянуто лист ТзОВ «ІФКОМСЕРВІС-НАДВІРНА» про залишення без розгляду попередніх листів та продовження дії договорів оренди частин котелень на вул.Данила Галицького, 4«а»; вул.Шевченка, 5«б»; та приміщення майстерні на вул.Володимира Великого, 13 для встановлення та обслуговування твердопаливних котлів та виробництва і реалізації теплової енергії на термін 2 роки 11 місяців.

На сесії безкоштовно передано книги “Тактика боротьби бійців УПА” (Чорти ми лісові) та внесено зміни до складу постійних комісій міської ради, про що доповів секретар міської ради Тарас Пекарський.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією спеціаліста відділу містобудування та архітектури Мар’яни Іваніщак.

Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Вверх