Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.12.2017

На сесії Надвірнянської міської ради

У четвер, 21 грудня, відбулось засідання двадцятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого прийняли бюджет міста на 2018 рік, План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік, ряд цільових програм та обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо.

Міський голова розпочав засідання з вшанування пам’яті Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України та оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими  героями України. На початку засідання сесії вихованці НСОУ Пласт станиці Надвірна з побажаннями миру та злагоди передали міському голові Благодатний Вифлиємський вогонь. Також на сесії депутати мали змогу познайомитись та поспілкуватись  з волонтером Корпусу Миру США Леслі Нолан, яка згідно підписаної угоди проживатиме та працюватиме в м.Надвірна протягом 2-х років з метою надання допомоги громаді міста та району у написанні та реалізації найрізноманітніших грантових проектів та програм, пошуку партнерів, налагодження співпраці з різними організаціями, залученні інвестицій в інфраструктуру міста тощо.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 92 питання.

За поданням міського голови, розглянувши звернення керівників Надвірнянських районної та міських осередків «Просвіта», з метою культурного розвитку, піднесення національної свідомості у громадян міста Надвірна, депутати одноголосно підтримали звернення щодо проголошення на території міста Надвірна 2018 рік – Роком Просвіти. Крім того, на засіданні сесії міської ради підтримано звернення щодо дотримання виконання рішення міської ради від 26.02.2009 року №2140-31/2009 про організацію міжміських перевезень, щодо зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2018 році та  повторне звернення щодо приведення в належний стан будівлі лабораторного корпусу Надвірнянської СЕС.

Депутатами міської ради був прийнятий головний кошторис нашого міста – бюджет, яким визначено доходи міського бюджету  у сумі 42 745 000,00 грн., у тому числі доходи загального фонду міського бюджету 41 945 000,00  грн., спеціального фонду міського бюджету 800 000,00  грн., в тому числі  бюджету розвитку 600 000,00 грн. Видаткова частина бюджету становитиме 42 745 000,00 грн., у тому числі видатки загального фонду міського бюджету 25 949 980,00 грн., видатки спеціального фонду міського бюджету  16 795 020 грн.  Надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) визначено в сумі 15 995 020 грн.

Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей доповіла з питань про уточнення міського бюджету за 2017 рік, внесення змін в кошторисні призначення міського бюджету, безоплатну передачу матеріальних цінностей та спрямування субвенції з районного бюджету, з яких прийняли позитивні рішення.

Затверджено на засіданні сесії міської ради План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік, яким передбачено виконання заходів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку міста.

На сесії затвердили 10 Програм міської ради на 2018 рік, про що доповідав секретар міської ради Тарас Пекарський, а саме Програми: підтримки розвитку місцевого самоврядування; мобілізаційних заходів; забезпечення техногенної та пожежної  безпеки; інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності та корупції; організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку в м.Надвірна;  розвитку туризму; розвитку фізичної культури і спорту; “Духовне життя”; “Безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна на 2018-2020рр.” та фінансування робіт з екологічного фонду і заходи щодо її реалізації в 2018 році.

Депутатами відхилено звернення Надвірнянського районного спортивно-технічного клубу ТСО України щодо  звільнення від сплати податку на нерухоме майно. Також розглянувши заяву ТзОВ “Струмок”, рішенням сесії відмовлено у наданні дозволу ТзОВ «Струмок» на проведення земляних і ремонтних робіт теплотраси на вказаній  ділянці.

Розглянули питання, з яких доповідав завідувач організаційно-юридичним відділом Ярослав Дем’янчук. Зокрема, надано згоду відділу освіти Надвірнянської РДА на передачу в оренду відділу культури Надвірнянської РДА приміщень в ДНЗ “Вогник” та на продовження договору оренди приміщення спортзалу в Надвірнянській ЗОШ №2 для спортивної та навчально-виховної діяльності із ГО «Івано-Франківська обласна федерація кіокушинкай карате», внесено зміни до статутів комунальних підприємств та затверджено статути комунальних підприємств у новій редакції, надано згоду відділу освіти Надвірнянської РДА на продовження дії договорів оренди приміщень шкільних їдалень у ЗОШ №1, 2, 3 та КП “Надвірнакомунсервіс” на продовження договорів оренди приміщень по вул.Комунальна,  2.

На сесії затвердили структуру, чисельність та штатний розпису апарату Надвірнянської міської ради та умови оплати праці, а також виділення коштів з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги громадянам, в т.ч. учасникам АТО, про що доповідав керуючий справами міської ради Олег Антонюк.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор. Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан. Керуючись нормами Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням міської ради встановлено пільги зі сплати земельного податку комунальним підприємствам (якщо частка комунальної власності в них становить 100%); органам державної влади та місцевого самоврядування, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Вверх