Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

02.04.2018

На сесії Надвірнянської міської ради

В четвер, 29 березня, відбулось засідання чергової двадцять другої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова розпочав засідання з вшанування пам’яті Героїв України. Зокрема, згадав Головного командира УПА Романа Шухевича (5 березня ми відзначали 68-у річницю трагічної загибелі Генерал-хорунжого), Почесних громадян міста Ярославу Стецько та Петра Бобровського, роковини смерті яких також минають в березні цього року. Зіновій Андрійович оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими героями України, які в різні історичні епохи боролися за честь  і гідність та віддали своє життя за українську державу. 

На початку сесії депутат міської ради, директор спорткомплексу «Нафтохімік» Тарас Вінтоняк, вручив міському голові відзнаку за особистий вагомий внесок  у розвиток спорту, зокрема боксу на теренах нашого міста.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 56 питань.

Міський голова доповів питання щодо незадовільного стану асфальтного покриття на національній дорозі загального користування державного значення Н-09 Мукачеве-Львів, яка співпадає з вулицями м.Надвірна, а саме: вул.Соборна, вул.Січинського, вул.Вокзальна, вул.Рамішвілі, вул.Шухевича, вул.Мазепи, і перебуває на балансі Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області. Враховуючи вищевказану ситуацію, на сесії міської ради депутатами одноголосно прийнято звернення до Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області  та голови Івано-Франківської ОДА з проханням негайно вжити заходів та провести ремонт асфальтного покриття дороги по вул.Шухевича в м.Надвірна (біля станції технічного обслуговування автомобілів).

На засіданні сесії депутатами одноголосно прийнято ще два звернення:

 – до Прем’єр-міністра України    В.Гройсмана, голови Івано-Франківської ОДА О.Гончарука, голови НАК “НафтогазУкраїни”, голови правління ПАТ “Укрнафта” щодо негативних наслідків для місцевих бюджетів реорганізації у структурі НГВУ “Надвірнанафтогаз” з проханням, для забезпечення повноцінного надходження сплати ПДФО до бюджетів міста та району, врегулювати зарахування вказаного податку в повному обсязі за місцем фактичного розташування виробничих потужностей (Надвірнянський район) та виконання трудових обов’язків найманими працівниками ПАТ «Укрнафта»;

– до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана, міністра екології та природних ресурсів України О.Семерака, голови Національного антикорупційного бюро України А.Ситника, керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Н.Холодницького щодо протиправної діяльності Державної служби геології та надр України з проханням вжити заходів щодо припинення корупційних діянь  Державної служби геології та надр України, зобов’язати її негайно видати ПАТ „Укрнафта” спеціальні дозволи на видобування вуглеводнів з родовищ, які тривалий період на законних підставах розробляються цією компанією.

Під час засідання сесії внесено зміни в кошторисні призначення міського бюджету,  затверджено безоплатну передачу матеріальних цінностей та протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, про що доповіла начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей.

Депутатами міської ради внесено зміни в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік за інформацією першого заступника міського голови Олега Йосипенка.

На сесії прийнято рішення про оголошення конкурсу на надання права з обладнання та утримання майданчика для платного паркування транспортних засобів в м.Надвірна, про що доповів заступник міського голови Василь Василенко.

Під час засідання заслухано звіт директора ТРК «Надвірна» Богдана Климковецького про фінансово-господарську діяльність ТРК “Надвірна” за 2017 рік.

Депутатами міської ради внесено зміни в програму підтримки розвитку місцевого самоврядування в м.Надвірна на 2018 рік, про що доповів секретар міської ради Тарас Пекарський.

Згідно рішення міської ради виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО, а також затверджено мінімальний список професій КП “Надвірнаводоканал” для забезпечення безперебійної роботи комунального підприємства та гарантування стабільного централізованого водопостачання та водовідведення в м.Надвірна за інформацією керуючого справами Олега Антонюка.

Депутатами міської ради прийнято позитивні рішення, з яких доповідав начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук, а саме: про надання згоди відділу освіти Надвірнянської РДА на передачу в оренду приміщення недіючого басейну у ДНЗ “Квітка Карпат” для спортивної та навчально-виховної діяльності дитячій громадській організації “Надвірнянська районна федерація ушу-кунфу”; надання згоди КП “Надвірнянський житловик” на передачу в оренду ТзОВ “Максимко” нежитлового підсобного приміщення по вул.Грушевського,4 в м.Надвірна для використання під складське приміщення; продовження дії договору оренди  будівлі автобусної зупинки на вул.Січинського,9″г” та продовження дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування автобусної зупинки на вул.Січинського,9″г” та включення в перелік об’єктів нерухомого майна, що можуть бути надані в оренду на конкурсній основі, нежитлового приміщення(кабінет) на вул.Грушевського,4″п”.

Розглянувши лист ТзОВ “Струмок”, сесією міської ради відмовлено у внесенні змін в п.3 рішення міської ради №897-21/2018 від 15.02.2018 року  (провести нарахування орендної плати з 01.10.2018 року), а також відмовлено у визнанні такими, що втратили чинність рішення міської ради №897-21/2018 від 15.02.2018 року та п.3 рішення №753-19/2017 від 02.11.2017 року.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан. Зокрема, надано дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для будівництва індивідуальних гаражів на вул.Володимира Великого в м.Надвірна для учасників АТО.

Завершили сесію інформацією про виконання та оголошенням депутатських запитів і звернень.

Вверх