Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.05.2018

На сесії Надвірнянської міської ради

В четвер, 17 травня, відбулось засідання чергової двадцять четвертої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова на початку засідання привітав присутніх зі святом Вознесіння Господнього та Всеукраїнським днем вишиванки, що, як зазначив Зіновій Мирославович, ми маємо можливість відзначати завдяки Героям України, які ціною власного здоров’я та життя виборювали, а сьогодні утверджують, свободу і незалежність нашої держави. Цього дня також Україна вшановувала пам’ять полковника «Грома» – Миколи Твердохліба – щирого українського патріота, талановитого військовика та нескореного борця за волю України, який ще за життя став для українських повстанців справжньою легендою. Міський голова оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими героями України, які в різні історичні епохи боролися за честь  і гідність та віддали своє життя за українську державу. 

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 75 питань.

Розпочали сесію із відзначення переможців міського конкурсу проектів «Громадського бюджету». Зіновій Андрійович привітав переможців та вручив відповідні дипломи авторам проектів Мирославу Длябозі та Любові Каратник за проекти категорії «Охорона здоров’я», які набрали найбільше голосів, а саме: великий проект «Здорова дитина – здорова нація (придбання медичного обладнання для Надвірнянської дитячої лікарні – кисневого концентратора та монітора пацієнта)» та малий проект «Точний діагноз – успішне лікування (придбання медичного обладнання для Надвірнянської ЦРЛ – коагулометра для профілактики інсультів та інфарктів)». На сесії міської ради також були присутні головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук та головний лікар Надвірнянської дитячої лікарні Василь Монастирецький. Зокрема, Сергій Ємельянчук висловив щирі слова подяки міському голові, депутатському корпусу та всім небайдужим мешканцям міста, які підтримали дані проекти. І зауважив, що їх мета – забезпечення максимально якісного, ефективного та швидкого надання невідкладної медичної допомоги завдяки використанню сучасної апаратури, покращенню матеріально-технічної бази Надвірнянської дитячої та центральної районної лікарні шляхом придбання медичного обладнання, яке є на сьогодні вкрай необхідне.

Міський голова доповів питання про те, що Законом України від 07.12.2017 року № 2245-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України, згідно яких плата за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин, справляється у розмірі 25 відсотків податку, обчисленого відповідно до  цього Кодексу. Внаслідок цього суттєво зменшились надходження до місцевих бюджетів, адже жодної компенсації територіальні громади за це не отримують. Така ситуація, на жаль, склалась у всіх населених пунктах Надвірнянського району, зокрема і місті Надвірна. Враховуючи вищевказане, на сесії міської ради депутатами одноголосно прийнято звернення до вищого керівництва держави з проханням внести відповідні зміни до Податкового кодексу України для недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення та надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин і розробки родовищ корисних копалин.

Під час засідання сесії внесено зміни в кошторисні призначення міського бюджету,  затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, про що доповіла начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей.

Депутатами міської ради внесено зміни в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік, затверджено скориговані тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних та інших споживачів КП «Надвірнаводоканал», внесено зміни в Положення про утримання та функціонування розширеного кладовища для м.Надвірна в с.Мозолівка; надано дозвіл КП “Надвірнянський житловик” на встановлення контейнерів для роздільного збору ТПВ; розглянуто лист Служби автомобільних доріг  в Івано-Франківській області  щодо співфінансування поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-09 Мукачево-Львів на ділянці км 218+400 – км 317+698 (вулиця Шухевича м.Надвірна), про що доповів перший заступник міського голови Олег Йосипенко.

Під час засідання сесії внесено зміни в програму безпеки та організації дорожнього руху на 2018-2020 роки, в програму розвитку місцевого самоврядування в м.Надвірна на 2018 рік, прийнято рішення про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території міста Надвірна, про укладення Меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг з Надвірнянською РДА; затверджено протокол визначення переможця конкурсу по визначенню операторів з обладнання та утримання майданчиків платного паркування транспортних засобів м.Надвірна за інформацією секретаря міської ради Тараса Пекарського.

Згідно рішення міської ради виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО. Також встановлено ставки та пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

На засіданні сесії розглянуто проект Порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Надвірна, який буде винесено на обговорення на громадські слухання.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією спеціаліста відділу містобудування та архітектури Мар’яни Іваніщак. Депутатами затверджено ставки сплати земельного податку. Прийнято позитивні рішення з питань про внесення змін в договори оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Завершили сесію інформацією про виконання та оголошенням депутатських запитів і звернень.

 

Вверх