Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

10.07.2018

На сесії Надвірнянської міської ради

В четвер, 5 липня, відбулось засідання чергової двадцять п’ятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова на початку засідання оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими героями України, які в різні історичні епохи боролися за честь  і гідність та віддали своє життя за українську державу. 

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 80 питань.

Під час засідання сесії внесено зміни в кошторисні призначення міського бюджету, безкоштовно передано матеріальні цінності та затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, про що доповіла начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей.

На сесії прийнято позитивні рішення про внесення змін в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік, затвердження Програми благоустрою в м.Надвірна на 2018 рік та Програми житлово-комунального господарства в м.Надвірна на 2018 рік, оголошення та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного житлового будинку в м.Надвірна, про що доповів перший заступник міського голови Олег Йосипенко.  Програма розвитку житлово-комунального господарства міста Надвірна розроблена з метою підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунальних систем життєзабезпечення населення міста, поліпшення якості житлово-комунальних послуг. Метою Програми благоустрою є реалізація комплексу заходів для забезпечення належного санітарно-технічного та естетичного стану об’єктів міського благоустрою, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строків їх служби і спрямована на створення оптимальних умов для праці, побуту і відпочинку мешканців та гостей міста.

На сесії також заслухали інформацію про хід проектування та будівництва модульної котельні для ЗОШ №1,2 та РЦДТНПВМ на вул.Міцкевича,2 в м.Надвірна. Олег Йосипенко доповів, що згідно наданої інформації відділом освіти Надвірнянської РДА, на сьогодні проведена експертиза проектно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво котельні потужністю 0,93 МВт для ЗОШ №1, ЗОШ №2 та РЦДТНПВМ по вул. Міцкевича, 2 в м. Надвірна Івано-Франківської області».

На сесії також були присутні сільські голови Ліснотарновецької сільської ради Марія Марковецька та Краснянської сільської ради Василь Завальнюк, які звернулись до Надвірнянської міської ради  з проханням щодо надання згоди на добровільне приєднання до Надвірнянської міської ОТГ громад с.Лісна Тарновиця та с.Красна. Депутатами не було прийнято позитивного рішення, оскільки спершу необхідно вивчити всі ризики та наслідки такого об’єднання, внести зміни в перспективний план Івано-Франківської області, а потім приймати відповідне рішення.

Депутатами  затверджено план роботи Надвірнянської міської ради на ІІ півріччя 2018 року та виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО.

На сесії начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук представив проект Положення «Про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м.Надвірна збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства».

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань про внесення змін в договори оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Вверх