Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.10.2018

На сесії Надвірнянської міської ради

В четвер, 4 жовтня, відбулось засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова на початку засідання оголосив хвилину мовчання за загиблими Героями, хто під час національно-визвольних змагань, Революції Гідності, під час російсько-української війни, за всіма, хто зробив Великий Подвиг в ім’я України і  стояв  на захисті та боровся до останнього подиху за Українську державу і національну ідею. 

 Впродовж пленарного засідання було розглянуто 84 питання.

Засідання сесії розпочали з розгляду звернення щодо погашення податкового боргу з ПДВ згідно постанови КМУ №332 від 18.05.2017р. перед КП «Надвірнаводоканал» за 2017р., про що доповів міський голова Зіновій Андрійович. В зв’язку не профінансованими Міністерством фінансів України Договорів про організацію взаєморозрахунків на погашення заборгованості КП «Надвірнаводоканал» з ПДВ (на вимогу Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» та постанову Кабінету міністрів України №332 від 18.05.2017р.), у підприємства збільшився податковий борг зі сплати ПДВ за рахунок нарахування штрафних санкцій. Несплата даного боргу тягне за собою погіршення платоспроможності підприємства, затримки з виплати заробітної плати, обов’язкових податків та зборів, розрахунків за електроенергію, що неминуче призведе до припинення надання послуг з водопостачання та водовідведення. Надвірнянська міська рада звернулась до Прем’єр-міністра, комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та народних депутатів України з проханням вирішити вищевказане питання. Також на сесії підтримали звернення до Кабміну України з проханням своєчасного та повному обсязі до кінця 2018 року зарахувати кошти до місцевого бюджету від акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального.

Рішенням сесії безкоштовно передано матеріальні цінності та затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна за інформацією начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей.

 Перший заступник міського голови Олег Йосипенко доповів з питань щодо внесення змін в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік, в п.2 «Влаштування водопостачання і водовідведення котельні для забезпечення теплопостачанням Надвірнянських ЗОШ №1, 2 і РЦДТНПВМ» рішення міської ради від 15.02.2018 року №882-21/2018, встановлення тарифів на теплову енергію для бюджетних споживачів для ТзОВ «Іфкомсервіс-Надвірна» (затверджено тариф у в розмірі 1929 грн. за  1 Гкал теплової енергії).

Рішенням сесії внесено зміни в Програму фінансування робіт з екологічного фонду і заходи щодо її реалізації у 2018 році за інформацією секретаря міської ради Тарас Пекарський. Керуючий справами Олег Антонюк доповів питання про виділення коштів з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО за інформацією.

Депутатами прийняті позитивні рішення щодо затвердження Положення «Про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м.Надвірна збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства» та продовження дії договорів оренди і користування нежитловими приміщеннями, про що доповів начальник юридичного відділу міської  ради Ярослав Дем’янчук. Також надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Провідним спеціалістом-землевпорядником міської ради Лілією Хлопан винесено питання щодо внесення змін в рішення від 30.06.2017 року №678-17/2017 «Про встановлення ставок земельного податку», згідно якого прийнято позитивне рішення. Депутатами також затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надано дозволи на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, поновлено або припинено договори оренди земельних ділянок.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів та звернень.

Вверх