Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.12.2018

На сесії Надвірнянської міської ради

У четвер, 29 листопада, відбулось засідання 28 сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо.

 Розпочинаючи засідання, міський голова згадав про події листопада 2013 року, коли сотні тисяч українців  масово вийшли на головну площу країни, щоб відстояти свої права. Також у ці листопадові дні минають 97-мі роковини подій біля селища Базар, що на  Житомирщині, коли більшовиками було розстріляно 359  вояків похідної групи Армії УНР. Згадав міський голова і ще одну з найтрагічніших сторінок в історії українського народу – Голодомор, який прокотився трьома потужними хвилями на українських землях, забравши мільйони життів українців. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Героя російсько-української війни, бійця добровольчої чоти «Карпатська Січ» Василя Книшука, а також жертв подій біля селища Базар; всіх, хто боровся за честь, правду і гідність та віддали своє життя за українську державу, всіх невинно убієнних, які загинули голодною смертю, тих, хто став жертвою політичних репресій тоталітарного режиму. Також міський голова відзначив те, що вже протягом 2-х тижнів в місті завдяки спільним зусиллям Надвірнянських РДА, районної та міської рад, районним та міським депутатам функціонує модульна котельня, яка подає тепло в ЗОШ №1,2, РЦДТНПВМ.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 67 питань.

Прийняли позитивні рішення з питань, з яких доповідала начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей. Зокрема, прийняли до відома виконання за 9 місяців 2018 року міського бюджету, затвердили уточнення міського бюджету за 2018 рік, безоплатну передачу матеріальних цінностей тощо.

Заслухали інформацію першого заступника міського голови Олега Йосипенка щодо внесення змін в план соціально-економічного розвиту міста Надвірна на 2018 рік та  виконання плану соціально-економічного розвитку міста за 9 місяців 2018 року, з яких також прийняли позитивні рішення. Затвердили тарифи на вивезення та утилізацію ТПВ для КП «Надвірнакомунсервіс» та внесли зміни в Програму фінансування робіт з екологічного фонду і заходи щодо її реалізації в 2018 році.

На сесії внесено також зміни в кошторисні призначення Програм міської ради підтримки мобілізаційних заходів та розвитку місцевого самоврядування в м.Надвірна, про що доповідав секретар міської ради Тарас Пекарський.

  Депутати проголосували і за питання, які доповідав заступник міського голови Василь Василенко, про внесення змін в Програму безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна на 2018-2020рр. Керуючий справами Олег Антонюк доповів питання про виділення коштів з бюджету міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги, зокрема, учасникам АТО.

Розглянули питання, з яких доповідав завідувач юридичним відділом Ярослав Дем’янчук, зокрема щодо продовження дії договорів оренди нежитлових приміщень в м.Надвірна. Також надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення договорів оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Рішенням сесії Надвірнянської міської ради також достроково припинено повноваження депутата міської ради Поповича Олександра Степановича, обраного від Надвірнянської районної організації політичної партії «Об’єднання Самопоміч», у зв´язку з його особистою заявою про припинення депутатських повноважень. Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

 

Вверх