Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

02.07.2019

На сесії Надвірнянської міської ради

В середу, 26 червня, відбулось засідання чергової тридцять четвертої сесії міської ради під головуванням секретаря міської ради Тараса Пекарського, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста. Секретарем засідання 34  сесії було обрано депутата міської ради Богдана Зеленчука.

 Впродовж пленарного засідання  розглянуто 94 питання.

Депутатами внесено зміни до місцевого бюджету на 2019 рік,  затверджено безоплатну передачу матеріальних цінностей та протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна; виділено кошти за рахунок залишку минулого 2018 року та внесено зміни в Програми соціально-економічного розвитку, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Надвірна на 2019 рік  про що доповіли начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей та перший заступник міського голови Олег Йосипенко.

Начальник КП «Надвірнянський житловик» Володимир Павлюх та директор КП «Надвірнаводоканал» Василь Литвинюк подали на розгляд сесії звіти про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств за 2018 рік та перспективи розвитку на 2019 -2020 рр., які були прийняті депутатами до відома.

Також на сесії затверджено Програму забезпечення функціонування Центру з  обслуговування платників податків  у сфері надання адміністративних послуг, що надаються Надвірнянським управлінням ГУ ДФС в Івано-Франківській області на 2019 рік та внесено зміни в програму «Духовне життя» та розвитку місцевого самоврядування м.Надвірна на 2019 рік, про що доповів секретар міської ради Тарас Пекарський.

Згідно рішення міської ради виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО, за інформацією керуючого справами Олега Антонюка.

Депутатами міської ради прийнято позитивні рішення, з яких доповідав начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук, а саме: про внесення змін до статутів комунальних підприємств та затвердження статутів комунальних підприємств у новій редакції, а також щодо передачі в оренду нежитлових приміщень.

За інформацією начальника відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку Тараса Новосельського, розглянувши подання міського голови, з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади м.Надвірна, прийнято рішення про приєднання громади міста до європейської ініціативи «Угода мерів».

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала начальник відділу земельних ресурсів міської ради Лілія Хлопан.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень, що стосуються господарки міста. Зокрема, Тарас Угринчук звернувся з питанням облаштування прибудинкової території будинку №6 по вул.Котляревського, Мирослав Гнідик – щодо розчищення водостічної канави по вул.Я.Мудрого, а Євген Луців подав звернення про проведення берегоукріплюючих робіт потічка Підзамче в районі вулиць Комунальна-Франка.

Вверх