Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

25.11.2016

На сесії Надвірнянської міської ради

У четвер, 24 листопада, відбулось засідання одинадцятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо.

 Розпочинаючи засідання, міський голова згадав про події листопада 2004 та 2013 років, коли сотні тисяч українців  масово вийшли на головну площу країни, щоб відстояти свої права під час Помаранчевої Революції та Революція Гідності. Також у ці листопадові дні минає 95-ті роковини подій біля селища Базар, що на  Житомирщині, коли більшовиками було розстріляно 359  вояків похідної групи Армії УНР. Згадав міський голова і ще одну з найтрагічніших сторінок в історії українського народу – Голодомор, який прокотився трьома потужними хвилями на українських землях, забравши мільйони життів українців. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, зокрема сімох прикарпатців: Романа Гурика, Сергія Дідича, Ігоря Дмитріва, Василя Шеремета, Ігоря Ткачука, Михайла Костишина та Богдана Калиняка; жертв подій біля с.Базар; всіх, хто боровся за честь, правду і гідність та віддали своє життя за українську державу, всіх невинно убієнних, які загинули голодною смертю, тих, хто став жертвою політичних репресій тоталітарного режиму.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 116 питань.

Прийняли позитивні рішення з питань, з яких доповідала в. о. начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей. Зокрема, прийняли до відома виконання за 9 місяців 2016 року і уточнення дохідної та видаткової частини міського бюджету, затвердили внесення змін в кошторисні призначення, безоплатну передачу матеріальних цінностей та спрямування субвенції з районного бюджету.

Заслухали інформацію першого заступника міського голови Олега Йосипенка щодо внесення змін в план соціально-економічного розвиту міста Надвірна на 2016 рік та  виконання плану соціально-економічного розвитку міста за 9 місяців 2016 року, з яких також прийняли позитивні рішення. Затвердили норми споживання населенням електроенергії, на оплату яких надається субсидія.

На сесії внесено зміни в кошторисні призначення Програм міської ради, про що доповідав секретар міської ради Тарас Пекарський.

  Депутати проголосували і за питання, які доповідав заступник міського голови Василь Василенко, про безкоштовну передачу книг Василя Півторака-Кнігніцького “Повернення ведичної картини” та Євгена Луціва “Лицарі червоної калини”. Керуючий справами Олег Антонюк доповів питання про виділення коштів з бюджету міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги, зокрема, учасникам АТО. А також депутати затвердили рішення з питань про надання дозволу на розробку та затвердження проектів детального плану території.

Розглянули питання, з яких доповідав завідувач організаційно-юридичним відділом Ярослав Дем’янчук. Зокрема, надали дозвіл відділу освіти Надвірнянської РДА передати в оренду ГО “Івано-Франківська обласна федерація кіокушинкай карате” приміщення спортзалу в ЗОШ №2 для спортивної та навчально-виховної діяльності; погодили встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності; розірвали за згодою сторін договір оренди водного об’єкту на вул.Сірика, б/н та встановили ТзОВ “Іфкомсервіс-Надвірна” орендну плату за користування об’єктами комунального майна (котельнями).

Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан. Керуючись нормами Податкового кодексу України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням міської ради встановлено пільги зі сплати земельного податку підприємствам, установам, організаціям комунальної форми власності м.Надвірна та Надвірнянського району; органам державної влади та місцевого самоврядування; державним та комунальним навчальним закладам, закладам культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень. Додатково депутати проголосували за рішення про передбачення коштів при формуванні бюджету на 2017 рік на співфінансування проекту «Поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Надвірна-Бистриця С090901 (об’їзна вул.Кармелюка))».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх