Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

28.12.2016

На сесії Надвірнянської міської ради

У вівторок, 27 грудня, відбулось засідання дванадцятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого заслухали звіт міського голови за 2016 рік, прийняли бюджет міста на 2017 рік, План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік, ряд цільових програм та обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо.

Міський голова розпочав засідання з вшанування пам’яті Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України та оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими  героями України. На початку засідання сесії вихованці НСОУ Пласт станиці Надвірна з побажаннями миру та злагоди передали міському голові Благодатний Вифлиємський вогонь. Також депутат міської ради, директор спорткомплексу «Нафтохімік» Тарас Вінтоняк, вручив подяку міському голові та депутатському корпусу за підтримку, допомогу та вагомий внесок у розвиток різних видів спорту в м.Надвірна.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 51 питання.

Розпочали засідання сесії з розгляду звіту міського голови за 2016 рік. Зіновій Андрійович зупинився на основних напрямках роботи міської ради, зокрема доповів про адміністративну, фінансову, інвестиційну, соціальну діяльність, роботу в галузі житлово-комунального господарства, міжнародні відносини, підтримку спортивних, культурних і молодіжних програм та ініціатив тощо. Відмітив роботу працівників комунальних служб, завдяки щоденній сумлінній праці яких на належному рівні забезпечується стабільна робота комунальних підприємств, освітлюються вулиці, без перебоїв в будинки подається вода, в чистоті утримуються вулиці, під’їзди, прибудинкові території тощо. Міський голова окремо зупинився на питанні розвитку дорожньої інфраструктури міста і зазначив, що в даному напрямку в 2016 році порівняно з іншими роками було здійснено чи не найбільший об’єм робіт. Також Зіновій Андрійович торкнувся питання вуличного освітлення, пояснив наслідки, до яких призведе прийняття постанови НКРЕ від 15.12.2016 року №2210, згідно якої вартість електроенергії, яка використовується для вуличного освітлення розраховуватиметься за єдиним роздрібним тарифом, а це означає, що в січні 2017 року в порівнянні з січнем 2016 року вартість електроенергії для вуличного освітлення збільшиться фактично в 5 разів, що матиме додаткове навантаження на міський бюджет.

Загалом 2016 рік міський голова оцінив як позитивний для міста Надвірна, адже тенденція росту та сталого розвитку спостерігається в усіх сферах діяльності міської ради. Зіновій Андрійович на завершення своєї доповіді подякував депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, апарату міської ради, духовенству, комунальним службам, керівникам підприємств, установ та організацій міста, представникам малого та середнього бізнесу, громадськими організаціями, а також всім представникам громадськості за підтримку, розуміння, злагоджену роботу та щоденну працю, за активну й дієву позицію у вирішенні питань життєзабезпечення нашого міста. Головною метою залишається продовження всіх розпочинань, закладених у минулому, не зупинятися на досягнутому і, щоб наступні роки служіння громаді були для розбудови і на користь міста.(Зі звітом міського голови м.Надвірна Зіновія Андрійовича за 2016 рік можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради).

Під час засідання сесії депутатами міської ради був прийнятий головний кошторис нашого міста – бюджет, яким визначено доходи міського бюджету  у сумі 37 832 712,00 грн., у тому числі доходи загального фонду міського бюджету 36 264 712,00 грн., спеціального фонду міського бюджету 1 568 000,00 грн., в тому числі  бюджету розвитку 1 438 000,00 грн. Видаткова частина бюджету становитиме 37 832 712,00  грн., у тому числі видатки загального фонду міського бюджету 20 092 120,00 грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 17 740 592,00 грн.

Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей доповіла з питань про уточнення міського бюджету за 2016 рік, затвердження протоколів комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, безоплатну передачу матеріальних цінностей та спрямування субвенції з районного бюджету, з яких прийняли позитивні рішення.

Затверджено на засіданні сесії міської ради План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік, яким передбачено виконання заходів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку міста, підвищення якості життя населення на наступний рік. Заслухали інформацію першого заступника міського голови Олега Йосипенка щодо тарифів на обслуговування внутрібудинкових мереж водопостачання та водовідведення КП “Надвірнаводоканал”, згідно якої депутати затвердили побудинкові тарифи щодо надання вищевказаних послуг.

На сесії затвердили 7 цільових Програм міської ради на 2017 рік, про що доповідав секретар міської ради Тарас Пекарський, а саме Програми: фінансування робіт з екологічного фонду і заходи щодо її реалізації, розвитку місцевого самоврядування, розвитку туризму, розвитку фізичної культури і спорту, “Духовне життя”, мобілізаційних заходів, забезпечення техногенної та пожежної  безпеки та перелік заходів спрямованих на підтримку учасників АТО.

Розглянули питання, з яких доповідав завідувач організаційно-юридичним відділом Ярослав Дем’янчук. Зокрема, збільшили розміри статутних капіталів, внесли зміни до статутів КП “Надвірнянський житловик”, КП “Надвірнакомунсервіс”, КП “Надвірнаводоканал” та затвердили статути цих комунальних підприємств у новій редакції; безоплатно передали у господарське відання КП “Надвірнянський житловик” міні-трактор; надали згоду відділу освіти Надвірнянської РДА на продовження договорів оренди 3 шкільних їдалень; продовжили договір оренди приміщення КП “Аптека №100” по вул.Грушевського,14 в м.Надвірна, враховуючи незалежну експертну оцінку.

На сесії затвердили структуру, чисельність та штатний розпис апарату Надвірнянської міської ради та умови оплати праці, а також прийняли рішення щодо надання дозволу на розробку проекту детального плану території, про що доповідав керуючий справами міської ради Олег Антонюк.

 Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Вверх