Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.05.2017

На сесії Надвірнянської міської ради

У четвер, 25 травня, відбулось засідання чергової шістнадцятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельні відносини тощо.

 Міський голова розпочав засідання з вшанування пам’яті Героїв України та всіх жертв політичних репресій. Зокрема, згадав Героїв Надвірнянщини, які стояли на захисті незалежності України в лавах Січових Стрільців, членів ОУН, вояків УПА, Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Зіновій Андрійович оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими Героями України, які в різні історичні епохи боролися за честь, правду і гідність та віддали своє життя за українську державу. 

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 60 питань.

Міський голова Зіновій Андрійович подав клопотання про надання Заслуженому артисту України, талановитому скрипалю, засновнику і керівнику народного муніципального оркестру народної музики “Аркан” Надвірнянського районного будинку культури, багаторазовому лауреату міжнародних Гуцульських фестивалів Сергію Степановичу Орлу (посмертно) звання «Почесний громадянин м.Надвірна», про що депутатами одноголосно було прийнято позитивне рішення.

Під час засідання сесії внесено зміни в кошторисні призначення, спрямовано субвенції з районного бюджету, затверджено граничні суми для придбання обладнання, устаткування та техніки Надвірнянською міською радою за рахунок коштів міського бюджету, протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, безоплатну передачу товаро-матеріальних цінностей, про що доповіла начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей.

Депутатами міської ради внесено зміни до міського бюджету щодо поточного ремонту вулиць м.Надвірна, в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік та заслухано інформацію першого заступника міського голови Олега Йосипенка щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при вартості будівництва; погоджено передачу з балансу ТзОВ “Нова Оселя Плюс” на баланс ПАТ “Прикарпаттяобленерго” основних засобів та об’ємів робіт, які виконані за рахунок бюджетних коштів в 2016 році, на баланс КП “Надвірнаводоканал”.

На сесії заслухано інформацію керівника Надвірнянського ВП ГУНП України Кавінського І.В. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території міста Надвірна. Затверджено проект Положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків на території м.Надвірна, про що доповів заступник міського голови Василь Василенко.

Розглянули питання, з яких доповідав завідувач юридичного відділу Ярослав Дем’янчук. Зокрема, затвердили проект Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку, іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об’єктах комунальної власності територіальної громади  м.Надвірна; безоплатну передачу на баланс в господарське відання КП “Надвірнакомунсервіс” трактора; внесли зміни та затвердили статути комунальних підприємств у новій редакції. Рішенням депутатів міської ради відмовлено в продовженні договору оренди приміщення центрального теплового пункту (ЦТП) на вул.Кн.Ольги,9 в м.НадвірнаТзОВ «Струмок».

На сесії виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО, про що доповідав керуючий справами міської ради Олег Антонюк. Також внесено зміни в Програму розвитку місцевого самоврядування на 2017 рік, в Програму розвитку туризму у 2017 році, затверджено Положення про громадський бюджет м.Надвірна та виділено кошти на виконання робіт з інвентаризації земель, про що доповів секретар міської ради Тарас Пекарський.

Депутатами міської ради затверджено проект Положення про порядок присвоєння (зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості міста Надвірна, надано дозволи на розробку і затверджено проекти детального плану території та надано дозволи на розміщення тимчасових споруд, про що доповіла начальник відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор. Рішенням сесії відмовлено в наданні дозволу на реконструкцію центрального теплового пункту та будівництво на його місці плавального басейну ТзОВ “Струмок”.

Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Вверх