Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.07.2019

Надвірна – переможець проекту в рамках конкурсу «Малі міста – великі враження»

Цього року Міністерство культури України оголосило конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження». Проект започатковано минулого року. Він фінансується з державного бюджету, а його мета – підтримка культурних ідей у невеликих населених пунктах та об’єднаних територіальних громадах. Рік тому на конкурс було подано 167 ініціатив, з яких 8 стали переможцями. Цього року кількість ідей номінантів досягла вже 182, а кількість переможців – 74. Загальний обсяг фінансування цих культурних пропозицій складе 41,3 млн. грн. Рекордсменами за кількістю переможців стали Одеська та Львівська області – там буде реалізовано по 8 культурних проектів. В ТОП-п’ятірці активних культурних регіонів також Вінниччина, Хмельниччина та Івано-Франківщина.

18 липня під час зустрічі в м.Київ представників громад з Прем’єр-міністром України, відбулось офіційне оголошення переможців проектів. Надвірнянська міська рада також на даний конкурс подала проект «Проведення на території замку Куропатви (Пнівський замок XV століття) в м.Надвірна етнофестивалю «Дженджур Фист» (керівник проекту – начальник відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський) і за результатами засідання експертної ради стала переможцем. Загальна вартість проекту складає 1 389 000 грн., з яких 939 тис. – кошти Міністерства культури України, 350 тис. грн. – кошти районного бюджету та 100 тис. – міського бюджету.

Етнофестиваль «Дженджур Фист» – це відкритий фестиваль колоритних напрямків у культурі та мистецтві, який включає в себе ленд-арт, реконструкцію середньовічного життя, лицарські турніри, концертні та театралізовані дійства, ярмарки, відтворення традиційних ремесел і побуту, що мали місце в нашому краю, як колись так і в період сьогодення, та інші напрямки. Даний фестиваль уже проводився у 2012 році, де на Пнівському замку була представлена середньовічна культура. Мета фестивалю – відродження Пнівської твердині, як самобутнього осередку етнічної культури Прикарпаття, туристичної та інвестиційно привабливої пам’ятки історії та архітектури; вивчення та пізнання етноісторії краю.

Ініціаторами та організаторами етнофестивалю “Дженджур Фист” є районна громадська організація “Мистецька агенція “Фист”, Надвірнянська РДА, Надвірнянська районна рада та Надвірнянська міська рада. Фестиваль проходитиме на території Пнівського замку 23-25 серпня цього року.

Вверх