Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.04.2017

Надвірна прийматиме Міжнародний турнір з боксу серед жінок «Кубок Карпат»

Сьогодні в залі засідань Надвірнянської міської ради відбулась прес-конференція Міжнародного турніру з боксу серед жінок «Кубок Карпат», який вперше відбудеться в місті Надвірна 8-11 квітня. В турнірі візьмуть участь збірні команди жінок з України, Казахстану, Німеччини та Польщі, які з 1 по 20 квітня матимуть навчально-тренувальний збір на базі спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Одним із організаторів-партнерів чемпіонату являється Надвірнянська міська рада.

В сьогоднішній прес-конференції участь взяли заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, директор спорткомплексу «Нафтохімік» Тарас Вінтоняк, головні тренери та представники збірних команд з України,  Казахстану та Німеччини.

Міський голова Зіновій Андрійович радо привітав всіх спортсменів та тренерів і зазначив, що це вже не перший чемпіонат такого рівня, який проходить на теренах нашого міста. В минулому році в Надвірній відбулась матчева зустріч з боксу Україна-Ірландія. Цього року наше місто прийматиме Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд. Міський голова висловив щирі слова вдячності представникам районної влади, тренерам та спортсменам Надвірнянщини, які спільними зусиллями з Надвірнянською міською радою сприяють розвитку спорту в нашому місті та районі і пропаганді здорового способу життя серед молоді. Проведення таких турнірів і чемпіонатів сприяє також популяризації Надвірної як спортивного центру не тільки Прикарпаття, а й Західної України. Зіновій Андрійович побажав спортсменкам успіхів та перемог.

Гості нашого міста також висловили щиру подяку міському голові за теплий прийом та гостинність і відзначили красу, чистоту та охайність нашого міста. Спортсменки матимуть також можливість відвідати Пнівський замок, музей Нафтопромислів Галичини, музей Надвірнянщини, Краєзнавчий музей в смт. Делятин і м. Яремче і ознайомитись з історією, культурою та звичаями нашого Прикарпатського краю.

Відкриття Міжнародного турніру з боксу серед жінок «Кубок Карпат» відбудеться в спорткомплексі «Нафтохімік» в суботу, 8 квітня, о 15.00 год. Матчеві зустрічі проходитимуть 8, 10 та 11 квітня з 11.00 год.

Вверх