Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

02.02.2017

Надвірна розширює географію міжнародного співробітництва

Розвиток міжнародного співробітництва  є одним із пріоритетних напрямків в роботі Надвірнянської міської ради. Так, багаторічними містами-побратимами м.Надвірна є м.Пруднік (Польща) та м.Крнов (Чехія). В 2000 році підписано угоду про співробітництво між Прудніком та Надвірною, а в 2011 – між міською владою Крнова і Надвірнянським районом та м.Надвірна. Між нашими містами за ці роки співпраці склалися дійсно партнерські та дружні відносини в різних галузях життєдіяльності, зокрема економічній, соціальній, сферах освіти, культури, екології, охорони здоров’я, туризму тощо .

Надвірнянська міська рада і надалі направляє свої зусилля на поглиблення транскордонного співробітництва, співпраці з містами-побратимами та налагодження міжнародних зв’язків з іншими містами. Сьогодні міський голова м.Надвірна Зіновій Андрійович підписав Декларацію про партнерство-побратимство м.Надвірна (України) з м.Шомкута Маре (Румунія). Заявки про співробітництво направили 5 міст Івано-Франківської області в рамках міжнародної співпраці між Івано-Франківською ОДА та повітовою Радою Марамуреш (Румунія), відповідно ст.5 Протоколу доповнень до Угоди про співробітництво, в якій вказано про підтримку та сприяння сторін по налагодженню побратимських взаємин між містами та селищами Івано-Франківської області та Марамуреським повітом.

Найближчим часом запланована зустріч делегацій міст Надвірна та Шомкута Маре з метою обговорення підписання угоди про співпрацю та реалізації міжнародних проектів.

 

Вверх