Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

24.03.2017

Надвірна – учасник обласної координаційної ради ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Сьогодні в Івано-Франківській ОДА відбулось засідання обласної координаційної ради ІІІ фази Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за участю першого заступника голови ОДА Марії Савки та заступника голови обласної ради Сергія Басараба. На засіданні також були присутні координатори проекту та представники міст-партнерів, де проходить реалізація міжнародного проекту, зокрема  міський голова м.Надвірна Зіновій Андрійович та муніципальний координатор Олег Антонюк. На засіданні було обговорено питання розподілу коштів обласного бюджету на реалізацію заходів регіональної цільової програми та  впровадження в Івано-Франківській області даного Проекту. Цього року в обласному бюджеті на 2017 рік передбачено 250 тис. грн. на співфінансування заходів регіональної цільової програми впровадження в області ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2015-2018 роки.

На даний час завершується реалізація III фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», мета якого – сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив у населених пунктах України. Новим компонентом III фази проекту є розвиток 25 малих міст України.

В нашій області тільки два міста стали партнерами даного проекту: Надвірна та Коломия. Місто Надвірна стало партнером проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в 2015 році , про що було підписано угоду про співпрацю. Завдяки злагодженій і тісній співпраці, на даний час ми успішно реалізували 7 проектів, а ще 4 проекти на стадії впровадження, загальна вартість яких складає близько  4 845 000 грн. За цей час нам вдалось залучити  2 268 000 грн. міжнародних інвестицій. В число учасників проекту потрапили 8 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та 2 заклади освіти. Ще один проект “Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста” реалізовується в рамках концепції  «Розумні міста», згідно якого  планується встановити 44 відеокамери на території міста для моніторингу руху транспорту на в’їздах та ключових перехрестях міста, а також в місцях масового скупчення людей, біля об’єктів, що вимагають посиленої охорони.

На засіданні обговорили процес впровадження муніципального компоненту Програми Надвірнянською та Коломийською  міськими радами, які за підсумками конкурсних відборів обрані до участі у ІІІ фазі Проекту.

Заслухавши звіт про реалізацію ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», обласна координаційна рада погодила розподіл коштів обласного бюджету, передбачених на виконання Програми у 2017 році. 

 

 

Вверх