Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

23.05.2016

Надвірна відзначила День Героїв України

Сьогодні біля пам’ятного знаку Героям УПА Марті і Миронові Свідрукам відбулись заходи з відзначення Дня Героїв України за участі представників районної та місцевої влади,  вояків  районного проводу Братства ОУН-УПА, воїнів АТО, громадських організацій, установ, підприємств та громадськості. В 1941 році на Другому Великому Зборі ОУН було постановлено 23 травня відзначати як Свято Героїв, оскільки саме цього дня в 1938 році загинув провідник ОУН полковник Євген Коновалець, а також у травні пішли з життя засновник ідеї українського націоналізму Микола Міхновський та Головний отаман армії УНР Симон Петлюра. День Героїв – це день пам’яті усіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за волю і незалежність нашої держави, кращих синів та дочок України, які боролись, як і сьогодні, не боячись смерті, за кращу долю українського народу.

Представники районної та місцевої влади, районного проводу Братства ОУН-УПА поклали корзини з квітами до пам’ятного знаку Героям УПА Марті і Мирону Свідрукам та віддали шану всім полеглим за свободу та незалежність України. Священнослужителі відправили панахиду за загиблими Героями та патріотами України. Голова районного проводу Братства вояків ОУН-УПА Михайло Юркевич зачитав імена Героїв Надвірнянщини, зокрема добрим словом  згадав про своїх сусідів Мирона і Марту Свідруків, зауваживши, що ще в дитинстві вони відрізнялися сміливістю, рішучістю, безкомпромісністю і патріотизмом. Вокальний гурт вояків УПА «Заграва» виконали пісню «Черемшина», на слова “Марка Боєслава”, присвячену Марті Свідрук, псевдо «Черемшина».

 Міський голова у своєму виступі згадав імена всіх Героїв, наших земляків, Миколи Твердохліба, Луки Гринішака, Павла Вацика, Данила Рудака, Мирона і Марти Свідруків, Ганну Попович, Петра Триняка та багато інших Героїв, які боролися за незалежність України і свою душу та тіло поклали на вівтар свободи. Зіновій Андрійович зазначив, що книга української історії продовжує писатись кров’ю відомих та безіменних героїв, що свою молодість та життя віддали за любов до Батьківщини. Нескорений дух, патріотизм і любов до рідної землі передались сучасним Героям: Героям Небесної Сотні, які чинили шалений опір антиукраїнській владі, та воїнам АТО – борцям за територіальну цілісність і незалежність України, які є взірцем служіння українській нації. Звитяга боротьби Героїв України передається нам у спадок, бо й сьогодні Україну намагаються поставити на коліна, знищити дух патріотизму, національної гідності та свідомості. Бійці АТО, проявляючи справжню жертовність та відданість Україні, власним прикладом стверджують, що український патріотичний дух непоборний, а національна ідея непохитна і невмируща.

Представники районної та місцевої влади вручили відзнаки і посвідчення учасникам АТО “За заслуги перед Надвірнянщиною”, подяки і медалі воякам УПА за сумлінне самовіддане служіння Україні, проявлений героїзм у боротьбі за Волю і Єдність нашої держави. Командир роти «Карпатська Січ» Олег Куцин передав вітання від усіх бійців, які зараз несуть службу на Сході України та оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими у боротьбі за незалежність України. Представниця районного проводу Братства ОУН-УПА Василина Гринів поділилась власними спогадами про страшні події, які відбувались під час підпільної боротьби за волю України.

Також сьогодні на майдані Шевченка учасниками АТО з нагоди Дня Героїв організована виставка військового спорядження, привезеного із зони АТО.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вверх