Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

24.08.2019

Надвірна відзначила День Незалежності України

Сьогодні в м.Надвірна відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України. Зранку в усіх храмах Надвірнянщини відправились Богослужіння за кращу долю нашої держави, закінчення війни та Боже Благословення українського народу.

Урочисті заходи з нагоди відзначення головного свята нашої держави відбулись на майдані Шевченка за участі представників влади, духовенства, міжнародних делегацій з Польщі, Румунії та Німеччини, воїнів російсько-української війни, учасників національно-визвольних змагань, рятувальної служби, працівників правоохоронних органів, викладачів та курсантів Прикарпатського військово-спортивного ліцею, вихованців НСОУ Пласт станиця Надвірна, колективів підприємств, організацій та установ, громадських організацій та мешканців міста.

Заходи розпочались із урочистого виконання Державного Гімну України та покладання квітів до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченку та стели Героям Небесної Сотні. В хвилині мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв України, які поклали своє життя на вівтар свободи і незалежності нашої держави. Декан Надвірнянського деканату УГКЦ отець Андрій Бакота та декан Надвірнянського деканату УПЦ Митрофорний Протоієрей Олег Траско звернулись у спільній молитві за мир та спокій в нашій державі та Боже Благословення українського народу.

У своїх виступах новообраний народний депутат України Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, в.о. міського голови Тарас Пекарський та депутат обласної ради Михайло Іваночко зазначили, що український народ заплатив велику ціну за незалежність, і сьогодні наші захисники, жертвуючи своїм здоров’ям та життям, ведуть боротьбу за свободу та територіальну цілісність на східних рубежах України, побажали незламності духу і мирного неба.

Громаду м.Надвірна та Надвірнянського району зі святом привітали представники міжнародних делегацій, зокрема староста Острудського повіту (Польща) Анджей Вішковські та скарбник Прудніцького повіту (Польща) Лариса Заморська.

Урочистості завершились святковим концертом за участю художніх ансамблів та солістів міста і району.

Вверх