Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

10.10.2019

Надвірнянські ОСББ переймали досвід у Долини в рамках міжнародного проекту HOUSES

Минулого тижня місто Долину відвідали  представники ініціативних груп та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Надвірної, представники Надвірнянської міської ради з метою обміну досвідом в реалізації проектів та впровадження сталих енергоефективних рішень. Захід організований в рамках впровадження проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Учасників делегації гостинно зустріли  представники Долинської міської ради. З вступним словом виступили Леся Попелюх, регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Івано-Франківській області.

Привітав гостей та поділився своїм досвідом щодо системи організації управління багатоквартирними будинками керівник управляючої компанії ТзОВ «Нова Долина» Петро Корбут. Про переваги термомодернізації будівель та можливості співпраці з Фондом енергоефективності розповів консультант Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Владислав Тимошенко. Також свої консультації щодо специфіки управління багатоквартирним будинком надав начальник управління житлової політики департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради Геннадій Пономаренко

Координатор муніципальних проектів, керуючий справами Надвірнянської міської ради Олег Антонюк також ознайомив долинян з результатами співробітництва з проектом ПРООН, інструментами підтримки розвитку ОСББ в м.Надвірна та презентував кращі практики впровадження спільних проектів. Після обміну досвідом, надвірнянці відвідали багатоквартирні житлові будинки, де є створені ОСББ та здійснені роботи в рамках Програми підтримки ОСББ м.Долина і комплексної тепломодернізації багатоквартирних будинків.

Вверх