Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.06.2020

Надвірнянських медиків привітали з професійним святом

Традиційно в третю неділю червня медики відзначають своє професійне свято.  Найбільше за всі скарби та будь-які надбання цінується здоров’я людини, а тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж збереження здоров’я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

В переддень свята керівництво міста та району привітали працівників КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня», КП  «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” та КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району” . В зв’язку з запровадженими карантинними заходами в актовому залі Надвірнянської центральної районної лікарні була обмежена кількість  присутніх. Проте це не завадило передати медикам найщиріші привітання та побажання.

Зокрема, з теплими і щирими словами привітань звернувся до присутніх в.о.міського голови Тарас Пекарський, який наголосив, що призначення лікаря – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому  професія медика була, є і буде однією з найблагородніших. Медики — як янголи-охоронці, які починають піклуватися про людину ще до її появи на світ, зустрічають кожного з нас і супроводжують протягом усього життя, від першого до останнього подиху. Переживаючи період пандемії, Україна, як і увесь світ, зрозуміла неоціненну роль медицини та медперсоналу у житті людства. Сьогодні наші медики на передовій протидіють поширенню коронавірусної хвороби, борються за життя кожного хворого, ризикуючи власним. Тарас Пекарський висловив щирі слова подяки надвірнянським медикам за їхню сумлінну і жертовну працю в  сьогоднішній непростий час.

Привітали  медиків  району і міста також голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак помічник народного депутата України Зіновія Андрійовича Богдан Нагорняк та заступник голови районної ради Ігор Писклинець.  Кращим фахівцям галузі, зокрема медикам, які були безпосередньо задіяні до лікування хворих на коронавірусну хворобу,  вручили відзнаки «За заслуги перед Надвірнянщиною», «Сила милосердя», медалі «Знання, душу, серце людям», грамоти та подяки ОДА, райдержадміністрації,  районної та міської рад.

Вверх