Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.02.2020

Надвірнянці вивчали кращі практики будівництва дорожньої інфраструктури в місті партнера Пруднік

Минулого тижня надвірнянська делегація на чолі з в.о.міського голови Тарасом Пекарським відвідала партнерське місто Пруднік з метою вивчення кращих практик будівництва безпечної і зручної дорожньої інфраструктури в рамках пілотного проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», який впроваджується програмою Уряду Швеції та ПРООН “Посилене партнерство, для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Нагадаємо, що місто Надвірна цього року стала переможцем вищевказаного проекту, на меті якого є впорядкувати транспортну систему міста для забезпечення безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення. Даний проект розроблений ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з відділом інвестиційної політики та муніципального розвитку Надвірнянської  міської ради. Міжнародним партнером у написанні та реалізації проекту виступила  гміна міста Пруднік (Польща), з яким Надвірна вже близько 20 років веде активну і продуктивну міжнародну співпрацю.

Учасниками делегації також стали  Володимир Гринішак – директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», начальник відділу інвестиційної політики і муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський, депутат міської ради Василь Будзак та представники Надвірнянської міської ради. Під час офіційної зустрічі із заступником мера Прудніка Ярославом Шосткою  та працівниками відділів з міжнародної співпраці та інвестицій, а також розвитку інфраструктури гміни м.Пруднік було доведено до відома мету та завдання проекту, а також обговорено заходи та шляхи його реалізації. Польські партнери представили наявну документацію та схеми будівництва основних об’єктів дорожньої сфери в м.Пруднік. В свою чергу, Володимир Гринішак ознайомив присутніх з презентацією міжнародного проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна».  

Після зустрічі в гміні представники української делегації спільно з польськими колегами відвідали основні об’єкти дорожньої інфраструктури Прудніка з метою вивчення кращих практик будівництва кільцевих розв’язок, «острівців безпеки», зупинок громадського транспорту, транспортної інфраструктури біля освітніх закладів тощо.

Вверх