Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.07.2017

Надвірнянщина прийняла естафету «Воскресне волі дух і наша слава»

В неділю, 2 липня, в Надвірній відбулась церемонія передачі обласної естафети районів та міст «Воскресне волі дух і наша слава», присвячена 75-ій річниці створення УПА та Року УПА на Прикарпатті, від Яремчанської міської ради Надвірнянському району. Участь у заходах прийняли  представники районної, Надвірнянської та Яремчанської міської влад, вояки районного проводу Братства ОУН-УПА, керівники відділів культури, учасники аматорського мистецтва, вихованці НСОУ Пласт станиця Надвірна, представники громадськості Надвірнянщини та Яремчанщини.

Патріотична естафета «Воскресне волі дух і наша слава» – всеобласний  масштабний творчий проект, який дасть змогу пізнати нові сторінки з історії визвольного руху й загалом нашої історії. Історична пам’ять, честь і звитяга воїнів УПА, які боролися і віддавали життя за вільну незалежну Україну, всенародна вдячність і сучасна героїка із продовженням святої боротьби в російсько-українській війні – основні тези патріотичної естафети. ЇЇ головним атрибутом є фотоальбом, у якому будуть зібрані світлини, пов’язані із історією УПА.

Урочистості розпочались з покладання квітів до пам’ятного знаку Героям УПА Марті і Миронові Свідрукам та вшанування хвилиною мовчання пам’яті Героїв України. Сама церемонія передачі естафети відбулась у Надвірнянському районному будинку культури за участю першого заступника Яремчанського міського голови Тараса Клим’юка, депутата обласної ради Василя Озоровича, начальника відділу культури Яремчанської міської ради Оксани Кухарук, Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови Надвірнянської РДА Богдана Зеленчука, заступника Надвірнянської районної ради Ігоря Писклинця та начальника відділу культури Надвірнянської РДА Олександра Зварчука.

Урочисті заходи продовжились святковим концертом. Скарбницю культурно-мистецького надбання, присвяченого Українській Повстанській Армії, демонстрували учасники аматорського мистецтва м.Яремче та Надвірнянського району. На сцені оживали легендарні сторінки з історії Української Повстанської Армії, зокрема трагічної загибелі Головного командира УПА Романа Шухевича. Про героїчні подвиги славного  «Шугая» (Григорія Котельницького) через пісню передала його племінниця Ганна Кріпчук. Глядачів особливо вразив дитячий колектив «Петрос» своїм сучасним виконанням гуцульських пісень.

Міський голова Зіновій Андрійович подякував організаторам дійства та гостям Яремчанщини за чудові виступи і зазначив, що такі заходи дають нам можливість ще раз зазирнути в сторінки історії героїчної боротьби нашого народу, зокрема Української Повстанської Армії. Саме у слові та пісні передана звитяга та нескорений патріотичний дух українських повстанців, які поклали своє життя на вівтар свободи і незалежності нашої держави. 

Урочистості завершились спільним виконанням гімну ОУН-УПА «Ой, у лузі червона калина».

9 липня представники Надвірнянського району передадуть естафету «Воскресне волі дух і наша слава» м.Коломия. Патріотична естафета, що супроводжуватиметься святковими заходами, проходитиме у кожному районі та місті обласного значення й завершиться 6 грудня у с. Тишківці Городенківського району, на батьківщині Романа Шухевича. Фотоальбом, який оформлятимуть усі учасники естафети, буде переданий у Музей визвольних змагань Прикарпатського краю.

 

Вверх