Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.09.2018

Надвірнянські нафтовики відзначили своє професійне свято

В п’ятницю, 7 вересня, у клубі «Нафтовик» НГВУ «Надвірнанафтогаз», відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтоперебної промисловості, яке традиційно відзначають в Україні в другу неділю вересня. Участь у заходах прийняли представники обласної, районної та міської влад, керівництво та працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Урочистості розпочались виступом  муніципального народного аматорського оркестру народної музики «Аркан». Директор підрозділу «Укрнафта-Захід» Олег Мальчик привітав своїх колег зі святом, подякував за плідну працю і зазначив, що саме завдяки таким людям Україна на шляху енергетичної незалежності.  До привітань також приєднались депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Мельничук, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, голова профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Олександр Діканьовта інші. Зокрема, міський голова зазначив, що підприємство сьогодні переживає не найкращі часи, проте міська рада завжди підтримує та надалі підтримуватиме надвірнянських нафтовиків, які своєю сумлінною працею продовжують вкладати вагомий внесок в розвиток міста Надвірна та всього Прикарпатського краю. Також Зіновій Андрійович привітав всіх присутніх з Днем міста, яке надвірнянці також відзначають в другу неділю вересня.

З нагоди відзначення професійного свята кращих працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості нагороджено грамотами та подяками правління ПАТ «Укрнафта», Івано-Франківської ОДА та обласної ради, Надвірнянської РДА та Надвірнянської районної та міської рад.

Зі сцени також лунали музичні вітання у виконанні солістів та художніх колективів. Всім присутнім була представлена виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва, а також унікальна колекція фотоапаратів, авторами яких є працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Вверх