Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

02.02.2018

Надвірнянський «Бескид» очолить заслужений тренер України з футболу

1 лютого в Надвірнянській райдержадміністрації відбулося засідання Ради футбольного клубу «Бескид» за участю міського голови Зіновія Андрійовича, голови районної ради Івана Гурмака, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, президента ФК «Бескид» Олега Даціва, членів ради та гравців ФК «Бескид». Під час засідання був представлений новий тренер команди Петро Кушлик – заслужений тренер України з футболу.

1998 – визнаний найкращим тренером року 3-го дивізіону. В 2007 році нагороджений медаллю  «Спортивна слава Прикарпаття». Тренер команд: «Хімік» (Калуш), «Бистриця» (Надвірна), «Спартак» (Івано-Франківськ). 1992—2000 роки — працював у Польщі. Головний тренер команд трьох польських дивізіонів: «Гранат» (Скаржиско—Камєнна), «Авіа» (Свіднік), «Тлокі» (Уожице), «Хетьман» (Влошчова). Останній рік у Польщі — головний тренер дворазового чемпіона країни, дворазового володаря національного кубка, учасника Ліги чемпіонів і Кубка УЄФА — команди першого дивізіону «Відзев» з міста Лодзь. 2001-2005 роки – старший тренер луцької «Волині». 2005—2008 роки — головний тренер ужгородського «Закарпаття» (перша та вища ліги). 2011-2012 – головний тренер “Прикарпаття” (Івано-Франківск).

Футбольна команда «Бескид» є візитівкою м. Надвірна, яка захищає честь району та міста у чемпіонаті та Кубку області з футболу.

Команду створили у 1927 році. Виступала під назвою «Бистриця», а в повоєнний час – під назвою «Нафтовик». Назву «Бескид» команді повернули у 1994-му. У 1988-му році очолювана тренером Петром Кушликом надвірнянська команда виборола чемпіонство в області. На сьогодні головним завданням є відновити цю традицію чемпіонства.

Зараз команда розпочинає підготовку до другого кола чемпіонату області. Перед новим тренером поставлено основне завдання – поповнення складу вправними гравцями, передусім, із нашого району, і належно їх підготувати для участі в чемпіонаті. Фінансування клубу здійснюють за кошти з районного та міського бюджетів.

Як зазначив міський голова Зіновій Андрійович, головне сьогодні не втратити шансу, щоб перейняти досвід знаного не тільки в Україні, а й у всьому світі тренера, що дасть можливість відродити кращі спортивні традиції нашого краю і гідно представити місто та район на футбольних змаганнях. В нас є належна підготовка юнацького складу. В свою чергу, Надвірнянська міська рада надасть фінансову підтримку. 21 грудня 2017 року на сесії міської ради затверджено програму розвитку фізичної культури і спорту у місті Надвірна на 2018 рік. Програмою передбачено кошти на реалізацію ряду заходів, спрямованих на створення належних умов для підвищення ефективного розвитку фізкультури і спорту на території Надвірнянської міської ради,  серед яких, 200 тис. на фінансову підтримку ФК «Бескид», матеріальне забезпечення виїзних матчів футбольної команди  в чемпіонаті області.

Петро Кушлик наголосив, що докладе максимум зусиль, щоб надвірнянська команда досягла позитивних результатів. Наприкінці зустрічі з гравцями команди було обговорено організаційні питання майбутніх тренувань.

Вверх