Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.10.2018

Надвірнянський коледж НТУ провів туристично-патріотичні змагання

У вівторок, 2 жовтня, в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука відбулись туристично-патріотичні змагання серед студентів першого курсу Надвірнянського коледжу НТУ, приурочені 100-річчю проголошення ЗУНР та Міжнародному дню туризму. Організатори змагань – Надвірнянський коледж НТУ. Метою заходу є залучення студентів коледжу до проведення змістовного дозвілля, відновлення історичних традицій українського народу, популяризація туризму та виховання патріотизму.

Захід розпочався з ходи від коледжу до зони відпочинку, де відбулось офіційне відкриття змагань. Привітати учасників спортивного свята завітали міський голова Зіновій Андрійович та директор коледжу НТУ Ростислав Нагорний. Як зазначив у своєму виступі міський голова, життя коледжу – це не лише якісний навчальний процес, а ще й цікаве і корисне дозвілля. Активні і творчі студенти та викладачі роблять його одним з провідних вищих навчальних закладів не тільки нашого району, а й області, гордістю нашого міста. Надвірнянський коледж завжди вирізнявся високим патріотичним духом.  Сьогоднішня урочиста хода нагадала час, коли відбувалась Революція Гідності, і саме студентство нашого коледжу було рушієм і духом Євромайдану в Надвірній. Зіновій Андрійович побажав студентам завжди підтримувати цей патріотичний дух, а також весело та з користю провести час.

Після офіційного відкриття студенти представили свої команди. Всього в змаганнях взяли участь 9 команд, які змагались в різних конкурсах та іграх туристично-спортивного спрямування, а саме: спортивна естафета, перетягування канату, в’язання вузлів, розпалювання вогню, розкладання намету, конкурс патріотичної пісні тощо. За кожен етап змагань команди отримували оцінки. За підсумками команди-переможці та кращі учасники змагань отримали відповідні грамоти та заохочувальні призи.

Вверх