Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.06.2019

Нарада керівників закладів профтехосвіти Івано-Франківської області

5 червня в Надвірнянському професійно-технічному училищі №11 відбулась нарада директорів закладів професійно-технічної освіти області «Завершення 2018-2019 навчального року. Старт вступної кампанії – 2019» за участі керівників департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та керівників профтехучилищ. На заході також були присутні Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та депутат міської ради Василь Кузюк.

Гості взяли участь у презентації училища, у виховному заході «А над світом українська вишивка цвіте», ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу. Також  учасники заходу мали можливість відвідати Музей нафтопромислів Галичини.

У ході наради відбулось засідання круглого столу, під час якого  були обговорені такі питання: перспективи модернізації системи професійно-технічної освіти; тенденції розвитку професійно-технічної освіти області; вступна кампанія 2019 року; ефективність організації виробничої практики учнів з вадами фізичного і розумового розвитку; підсумки конкурсів фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти області у 2019 році; навчально-практичні центри за окремими технологіями та основні аспекти організації на проведення методичної роботи в закладах профтехосвіти в області. Міський голова Зіновій Андрійович під час свого виступу наголосив на тому, що сьогодні на ринку праці великим попитом користуються саме робітничі професії і тому одним з ключових завдань стоїть підтримати заклади професійно-технічної освіти, особливо в умовах децентралізації. На завершення наради визначили основні завдання щодо забезпечення якісної професійної освіти.

Вверх