Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.05.2016

Нарада щодо капітального ремонту вул.Ринкова

  Сьогодні в Надвірнянській міській раді відбулась нарада по питанню проведення капітального ремонту вул.Ринкова (мощення бруківкою) за участю підприємців міста, які проводять свою підприємницьку діяльність в приміщеннях по вул.Ринкова, начальника КП «Надвірнашляхбуд» Савчинця О.П. та представника підрядної організації, яка виконує роботи по ремонту вул.Лисенка, Шевчука В.Д.

  Міський голова Андрійович З.М. зазначив, що Надвірнянською міською радою продовжуються роботи по покращенню дорожньої інфраструктури міста. Завданням є не тільки провести ремонт, а й відновити історичний вигляд вулиць центральної частини міста, тому вирішено проводити капітальний ремонт вулиць з використанням дорожньої бруківки, яка на відміну від асфальтно-бетонного покриття є більш стійкішою до зміни погодних умов і в разі виникнення пошкоджених ділянок, легка в демонтажі та подальшому проведенні поточного ремонту, надає кращого естетичного вигляду.

  На сьогодні на завершальному етапі перебуває капітальний ремонт вул.Лисенка. Через 10-14 днів заплановано розпочати роботи по капітальному ремонту та фактично нового будівництва вул.Ринкова. Оскільки дана вулиця знаходиться в центральній частині міста, де спостерігається постійне навантаження та значний потік автотранспорту до ринку, вирішено провести капітальний ремонт дорожнього полотна, а саме мощення бруківкою. Депутати міської ради, обговорюючи дане питання, наполягають на подальшому використанні матеріалу фірми «Магік», якість якої перевірена роками і цінова політика якої є однією з найнижчих. Зволікати з питанням ремонту дороги не варто, оскільки ціна на матеріал зросла за останні 3 місяці приблизно на 11%, в зв’язку із зростанням вартості цементу (на 40%).

  В лютому місяці підприємці, які проводять свою діяльність в приміщеннях по вул.Ринкова (загальна кількість складає орієнтовно 50 суб’єктів господарювання), підтримали ініціативу міського голови щодо спільного ремонту дороги. В бюджеті міста передбачено кошти на фінансування даного проекту, а саме: проведення ремонту близько 50% дороги (150 тис. грн.). Підприємці за власною ініціативою та бажанням самі між собою визначають дольову участь у співфінансуванні проведення робіт. Згідно локального кошторису на сьогодні вартість робіт по капітальному ремонту вулиці за 1 м² складає орієнтовно 345-355 грн., загальна площа  – 930 м².

   Гаврилюк Б.Р., директор ПМП «Сана», повідомив, що 10 підприємців  готові прийняти дольову участь у фінансуванні ремонту вулиці в сумі 50-60 тис. грн..

  В результаті наради вирішили створити ініціативну групу з підприємців для подальшого залучення інших суб’єктів підприємницької діяльності в реалізації проекту по відновленню вул.Ринкова.

  Крім вул.Ринкова, Надвірнянською міською радою заплановано цього року провести капітальний ремонт (мощення бруківкою) вул.Визволення, а також відновлення тротуарів, пішохідних доріжок та прибудинкових територій в мікрорайонах Руднєва, Ломоносова, вул.Мазепи, вул.Крушельницької, вул.Кн.Ольги, вул.Франка та ін.

 

Вулиця Лисенка (порівняльні фото до та під час проведення робіт)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вулиця Ринкова

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вверх