Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.11.2017

«Нема свободи людини без свободи народу. І немає свободи народу без свободи людини.»

Сьогодні, 21 листопада, в Надвірній відбулись урочисті заходи з нагоди початку двох революцій – Помаранчевої Революції та Революції Гідності за участі представників районної та міської влад, духовенства, учасників Революції Гідності, учасників АТО, вояків  районного проводу Братства ОУН-УПА, курсантів Прикарпатського військово-спортивного ліцею, студентів і викладачів Надвірнянського коледжу НТУ, учнів та вчителів шкіл Надвірнянщини, громадських організацій та мешканців міста. Заходи розпочались з урочистої ходи від символічної могили «Борцям за волю України» до майдану Шевченка, де відбулось віче, приурочене Дню Гідності та Свободи.

Після спільного виконання Державного Гімну України голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та перший заступник міського голови Олег Йосипенко поклали квіти до стели Героям Небесної Сотні. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв під час Революції Гідності та бойових дій на сході України. Протопресвітер Надвірнянського Протопресвітеріату УГКЦ отець Андрій Бакота, Декан Надвірнянського Деканату УПЦ КП Митрофорний Протоієрей Олег Траско, отець Ігор Шліхутка, отець Андрій Василів та отець Михайло Мільчаковський відправили панахиду за загиблими Героями України.

Міський голова розпочав свій виступ зі слів Ярослава Стецька: «Нема свободи людини без свободи народу. І немає свободи народу без свободи людини.» Зіновій Андрійович наголосив, що український народ 4 роки тому, об’єднавшись в боротьбі за утвердження української нації, обрав шлях до свободи і демократії. Надвірнянська громада одна з перших в Україні висловила свою підтримку та піднялась на захист європейського вибору, гідності і справедливості. На стелі Героям Небесної Сотні внизу викарбувано слова  «30.11.2013 року в місті Надвірна розпочалась Революція Гідності». Так, саме 30 листопада 2013-го Молитовний майдан Надвірної став початком Революції Гідності на теренах міста та району. Найактивніше долучились студенти Надвірнянського коледжу, які були рушієм і духом Євромайдану в Надвірній.

Помаранчева Революція та Революція Гідності відкрили Україну для Європи та світу, як державу сильну духом; довели, що її кращі сини та дочки будь-якою ціною готові відстоювати українську незалежність та свободу. Тоді, 18-20 лютого відбулась найдраматичніша подія в сучасній історії не тільки України, а й цілого світу. На Майдані загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні. Четвертий рік постіль, відзначаючи цей історичний День, вшановуємо пам’ять своїх Героїв, які поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої України. Революція Гідності не завершилась, а триває до сьогодні: в наших серцях, думках і помислах, щоденних справах та вчинках, які стануть фундаментом незалежної, могутньої і процвітаючої держави,  про яку мріяли цілі покоління українських патріотів.

За утвердження християнських та демократичних цінностей, проявлену мужність під час подій Революції Гідності, відстоювання прав  і свобод людини та з нагоди Дня Гідності і Свободи голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович вручили грамоти громадським діячам міста та району.

В унісон із патріотичними промовами звучали вірші та пісні. Біля стели Героїв Небесної Сотні розгорнули виставку світлин надвірнянців під час подій Революції Гідності у Києві та Надвірній.

 

Вверх