Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.04.2017

Нові мережі водопостачання та водовідведення Станції юних техніків

Основна мета роботи КП «Надвірнаводоканал» спрямована на цілодобове якісне забезпечення споживачів послугами водопостачання та водовідведення. Щороку спільно з керівництвом міської ради та депутатським корпусом розробляється комплекс конкретних заходів, які забезпечують стале функціонування і розвиток водно-каналізаційного господарства для якісного і безперервного постачання питної води населенню, належного функціонування каналізаційних мереж, підвищення ефективності використання енергетичних і матеріальних ресурсів тощо.

Крім проведення робіт по протягненні, будівництві і реконструкції водогонів та каналізаційних колекторів в житлових масивах міста, керівництвом міста та комунального підприємства докладаються всі зусилля для забезпечення якісним водопостачанням і водовідведенням міських закладів соціальної сфери, таких як медичні установи, дитячі навчальні заклади, школи та інші освітні заклади. Так, в минулому році було здійснено реконструкцію напірного каналізаційного колектора та перекачуючої насосної станції дитячої районної лікарні.

Нещодавно силами КП «Надвірнаводоканал» за кошти міського бюджету було проведено роботи по підключенні водопостачання та водовідведення Станції юних техніків. Зокрема, встановлено 3 колодязі та прокладено нові мережі протяжністю 57 м/п поліетиленовими трубами діаметром 25 мм (водопостачання) та 54 м/п поліетиленовими трубами діаметром 110 мм (водовідведення). Вартість робіт складає близько 25 тис. грн.

 Станція юних техніків (СЮТ) – заклад додаткової позашкільної  освіти дітей технічного напряму. У СЮТ працюють 29 педагогічних працівників, із них 8 основних. Гуртковою роботою охоплений 531 вихованець у 35 гуртках за  напрямками: художньо-естетичний, науково-технічний, спортивно-технічний, мала академія наук. Заклад функціонує з 1976 року. За 40-літній період експлуатації централізована система водопостачання та водовідведення фізично зносилась та морально застаріла і виконувати свої функції в повному обсязі вже не була спроможна. Тому стало нагальним питання проведення ремонту мережі із практично новим будівництвом водогону та системи каналізування.

Із проведенням даних робіт суттєво покращились умови перебування в даному закладі вихованців та працівників, так як заклад забезпечено цілодобовим постачання якісної питної води та поліпшилась екологічна ситуація в прилеглому районі.

Проведення ремонту систем водопостачання та водовідведення СЮТ передбачено Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік та Планом виконання робіт водно-каналізаційного господарства м.Надвірна на 2017 рік, оприлюдненого на офіційному сайті Надвірнянської міської ради від 15.03.2017 року.

 

 

Вверх