Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

31.05.2021

Новий кабінет лабораторної діагностики запрацював на первинці

Лабораторний кабінет в амбулаторії ЗПСМ №2 (педіатричній) розпочав роботу для більш зручного надання кваліфікованих медичних послуг фахівцями Надвірнянського некомерційного центру первинної медичної допомоги.

Кабінет оснащено гематологічним аналізатором, фотометром, лабораторною центрифугою, медичним інкубатором (термостатом) та всіма необхідними розхідними матеріалами.

Усе обладнання придбано за власні кошти, отримані від Національної служби здоров’я України на розвиток закладу. Загальна сума становить 278,6 тис. грн.

Усі ці обстеження є безкоштовними завдяки програмі медичних гарантій. Щоб скористатися послугою, потрібно мати скерування від лікаря-педіатра чи сімейного лікаря.

Які аналізи можна здати в сімейних лікарів?

1. Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою. Це один із найбільш поширених лабораторних тестів, який допомагає оцінити стан здоров’я, зокрема підтвердити або спростувати наявність запального процесу. Найчастіше цей аналіз призначають, якщо є симптоми інфекційного або запального процесу. Також його проходять у рамках профілактичного обстеження.

2. Загальний аналіз сечі – ще один стандартний тест для діагностики багатьох захворювань. Його призначають, коли є підозра щодо певної хвороби або в процесі профілактичного огляду. Загальний аналіз сечі дозволяє оцінити стан здоров’я і простежити динаміку результату лікування.

3. Глюкоза крові – аналіз, який допомагає виміряти рівень цукру в крові. Зазвичай його призначають, щоб діагностувати цукровий діабет та контролювати його перебіг.

4. Загальний холестерин – аналіз, який дозволяє визначити, чи показники холестерину знаходяться в межах норми (до 5 ммоль/л). Цей аналіз призначають у рамках профілактичних оглядів, а також – щоб оцінити ризик розвитку атеросклерозу і проблем із серцем, особливо в дорослих.


Вверх