Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.09.2021

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Надвірнянської міської ради; 78405, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірна, вул. Мазепи Гетьмана, будинок 29; код за ЄДРПОУ – 44013710; категорія замовника –  юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Придбання комплекту елементів дитячого майданчика для с. Молодків Надвірнянської міської територіальної громади (ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-31-003654-c
  4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та відповідають базовим технічним вимогам до таких товарів на ринку.

1. Товар повинен бути новим (таким, що не був у використанні).

2. Всі основні компоненти товару повинні бути оригінальними, заміна компонентів на не неоригінальні забороняється;

3. Транспортні послуги та інші витрати (пакування, доставка, розвантаження обладнання в місцях його безпосередньої експлуатації) повинні здійснюватися за рахунок учасника процедури закупівлі.

4.Товар повинен мати гарантійний строк експлуатації не менше 36 місяців від дати поставки Замовнику, про що в складі пропозиції подається гарантійний лист.

5. Товар повинен бути виготовлений відповідно до  національних стандартів України (ДСТУ, ГОСТ) або ТУУ, ТУ тощо.

6. Колір елементів погоджується з Замовником при поставці товару, про що учасник надає у складі пропозиції лист-погодження.

Найменування товару, що входять в комплект елементів дитячого майданчика  для                          с. Молодків Надвірнянської міської територіальної громади:

–      Карусель велика 2 штуки.

Габаритні розміри не менше в:750 мм ш: 1600мм, д:1600мм

Основа каруселі виготовлена із металевого каркасу, що встановлюється на жорстко закріпленому металевому валі та обертається навколо нього. Центральна вісь виконана із труби діаметром не менше 127 мм. Обертання каруселі здійснюється завдяки підшипникам, які захищені від попадання вологи. Вал – металевий круг не менше 56 мм. Рама сидіння – металева основа із спинкою, яка  кріпиться до рами каруселі. Сидіння виготовлені із водостійкої фанери товщиною не менше 18 мм. Підлога каруселі виготовляється із  – ламінованої вологостійкої фанери товщиною не менше18мм, краї якої оброблені спеціальним продуктом на водяній основі для блокування шкідливих речовин в деревині. До складу конструкції також входить металева конструкція  фундаменту-закладної, призначений для бетонування. Всі кріпильні вироби, які використовуються в різьбових з’єднаннях, повинні мати захисні пластикові ковпачки. Покриття фанерних поверхонь – водорозчинна фарба та грунт. Металеві труби, покриті порошковою фарбою.

–      Гойдалка-балансир 2 штуки.

Габаритні розміри не менше в: 650мм, ш: 300 мм, д: 2000мм

Гойдалка-балансир – опора балансиру-каркас, виготовлений із металевих труб діаметром не менше 32 мм, з’єднаних перемичкою, до опори приєднана вісь обертання, до якої кріпиться механізм втулок ковзання.   Верх конструкції балансиру –дерев’яна дошка, матеріал – сосна,  із металевою ручкою для тримання. Для пом’якшення до низу гойдалки циліндрично кріпляться гумові амортизатори циліндричної форми. Всі краї заокруглені та оброблені.

Всі кріпильні вироби, які використовуються в різьбових з’єднаннях повинні мати захисні пластикові ковпачки. Покриття дерев’яних та фанерних поверхонь – водорозчинна фарба та грунт.  Металеві труби  покриті порошковою фарбою.

До складу конструкції також входить металева конструкція  фундаменту-закладної, призначений для бетонування.

–      Ігровий комплекс 1 штука.

Габаритні розміри не менше в: 3600мм ш: 3500мм, д:5300мм

Ігровий комплекс складається із  башти1 та башти із додатковою площадкою, гірки великої, секції із тарілками, радіального спуску із канатом, перехідного містка із поручнями, тунелю із кільцями, а також радіального містка.

Конструкція ігрового комплексу виготовляється  із: Брусу січенням не менше 90х90мм, фанери вологостійкої товщиною не менше 18 мм для боковин конструкції, та не менше 9 мм для даху, площадка башти та мала площадка виготовдяються із масиву сосни товщиною не менше 40 мм. Каркас гірки – металеві труби перерізом не менше 25х40мм. Спуск гірки -лист нержавіючої сталі, боковини-фанера водостійка товщиною не менше 18 мм зверху до боковини гірки кріпиться перемичка-страхівка для уникнення спуску в стоячому положенні. До башти1 приєднується тунель-кільця, місток радіальний та радіальний спуск із канатом. До Башти із додатковою площадкою приєднані деревяні сходи, гірка велика, а також за допомогою містка перехідного із поручнями приєднується друга башта з іншого боку. До додаткової площадки однієї сторони кріпиться боковина із отворами для лазання, з іншої сторони – перемички-драбинки,  з третьої –  секція із тарілками. Висота площадки башти, після встановлення, становить не менше 150 см.  Покриття дерев´яних та фанерних поверхонь – водорозчинна фарба та грунт. Металеві труби покриті порошковою фарбою. Всі кріпильні вироби, які використовуються в різьбових з’єднаннях, повинні мати захисні пластикові ковпачки. До складу конструкції також входить металева конструкція  фундаменту-закладної, призначений для бетонування.

–      Ігровий комплекс 1 штука.

Габаритні розміри не менше в: 3300мм ш: 3200мм, д: 5350мм

Ігровий комплекс складається з двох башт. Конструкція ігрового комплексу виготовляється  із: брусу клеєного тришарового січенням не менше 90х90мм, фанери вологостійкої товщиною не менше 18 мм для боковин конструкції, та не менше 9 мм для даху, площадки башти – із масиву сосни товщиною не менше 40 мм.

 Каркас гірки – металеві труби перерізом не менше 25х40мм. Спуск гірки – лист нержавіючої сталі, боковини-фанера водостійка товщиною не менше 18 мм. Зверху до боковини гірки кріпиться перемичка-страхівка для уникнення спуску в стоячому положенні. Башти ігрового комплексу сполучені містком перехідним та поручнями. До башт приєднані: секція із тарілками, драбинка-змійка та дерев’яні сходи, а також приєднаний радіальний спуск.  Висота площадки башти, після встановлення, становить не менше120 см. Всі опори виробу мають прокриті порошковою фарбою закладні. Покриття дерев’яних та фанерних поверхонь – водорозчинна фарба та грунт. Металеві труби, покриті порошковою фарбою. Всі кріпильні вироби, які використовуються в різьбових з’єднаннях, повинні мати захисні пластикові ковпачки. До складу конструкції також входить металева конструкція  фундаменту-закладної, призначений для бетонування.

–      Гойдалка подвійна 2 штуки.

Габаритні розміри не менше в: 1900мм ш: 1450мм; д: 2500мм

Конструкція гойдалки виготовлена із металевих опор  труба діаметр не менше 32 мм  обладнані металевими закладними, які сполучені перемичкою із металевої труби перерізом не менше 60х40мм, до якої кріпиться центральна опора. До конструкції кріпиться два сидіння гойдалок на ланцюгах. Сидіння виготовлені із наступних елементів  труби-перила – труба діаметр не менше 15 мм, а також фанера водостійка товщиною не менше18 мм. Конструкція сидіння кріпиться до ланцюгів, які приєднані до обох сторін, та до корпусу підшипника. Процес гойдання забезпечується за допомогою закритих підшипників. Покриття фанерних поверхонь – водорозчинна фарба. Металеві труби, покриті порошковою фарбою. Всі кріпильні вироби, які використовуються в різьбових з’єднаннях, повинні мати захисні пластикові ковпачки.

–      Столик дитячий 1 штука.

Габаритні розміри не менше в: 600мм ш: 1250мм; д: 1250мм

Металеві опори дитячого столика для столика та сидінь виготовлені зі труби профільної не менше 40х40мм. Стільниця та сидіння виготовлені із фанери вологостійкої товщиною не менше 18мм. Краї заокруглені та оброблені відповідним чином.

Покриття фанерних поверхонь – водорозчинна фарба та грунт. Металеві труби, покриті порошковою фарбою. Всі кріпильні вироби, які використовуються в різьбових з’єднаннях, повинні мати захисні пластикові ковпачки. До складу конструкції також входить металева конструкція  фундаменту-закладної, призначений для бетонування.

–      Лавка садова 4 штуки.

Габаритні розміри не менше в: 900мм ш: 600 мм; д:1500 мм

Каркас, спинка та стяжка лавки садової виготовляється із труби діаметром не менше32 мм. Дошки виготовляються із масиву сосни товщиною не менше 40мм, краї заокруглені та оброблені відповідним чином. Всі кріпильні вироби, які використовуються в різьбових з’єднаннях повинні бути виготовлені із нержавіючої або оцинкованої сталі.

 Покриття дерев’яних та фанерних поверхонь – водорозчинна фарба та грунт.

–      Будиночок ігровий 1 штука.

Габаритні розміри не менше в: 1850мм ш: 1500мм д: 1800мм

Конструкція будиночка ігрового  складається із брусів поперечним перерізом не менше 90х90 із металевими закладними, каркас та підлога будиночка – масив сосна, оброблений відповідним чином. Боковини, лавочки, опори лавочок, а також піддашник виготовлені із вологостійкої фанери товщиною не менше 18мм, скати даху – із вологостійкої фанери не менше 9мм.

З однієї із сторін виробу до брусів кріпляться трубки-стяжки із рахівничками.

   Покриття фанерних та деревяних поверхонь – водорозчинна фарба та грунт. Металеві деталі – покриті порошковою фарбою. Всі кріпильні вироби, які використовуються в різьбових з’єднаннях, повинні мати захисні пластикові ковпачки. До складу конструкції також входить металева конструкція  фундаменту-закладної, призначений для бетонування.

–      Грибок для пісочниці 1 штука.

Габаритні розміри не менше в: 1750мм, ш: 1250ммд: 1250мм

Опора конструкції  грибка для пісочниці виготовлена із брусу дерев´яного клеєного перерізом не менше 90х90мм із металевою закладною. Скати грибка виготовлені із вологостійкої фанери не менше 9мм та кріпляться до опори за допомогою металевого кріплення.

   Покриття фанерних та дерев´яних поверхонь – водорозчинна фарба та грунт. Металеві деталі – покриті порошковою фарбою.

Всі кріпильні вироби, які використовуються в різьбових з’єднаннях, повинні мати захисні пластикові ковпачки. До складу конструкції також входить металева конструкція  фундаменту-закладної, призначений для бетонування.

  • Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Кошти обласного бюджету – 250 000,00 грн.
  • Очікувана вартість предмета закупівлі: 250 000,00 грн. з ПДВ.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначено відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» від 18.02.2020 № 275 (зі змінами).

Згідно з методом порівняння ринкових цін Методики проведено розрахунок очікуваної вартості закупівлі Товару з використанням цін, отриманих з відкритих джерел інформації, а саме з сайтів виробників та трьох комерційних пропозицій отриманих  від потенційних постачальників з актуальними цінами на товар. Надсилання таких пропозицій не тягне за собою виникнення зобов’язань з боку замовника щодо надання переваг учасникам  ринку, що беруть участь в ринкових консультаціях. 

Вверх