Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

04.09.2018

Облаштування прибудинкової території будинку №25 по вул.Сірика

Багатоквартирний будинок №25 по вул.Сірика введений в експлуатацію 1993 року. За цей період функції з його утримання здійснює КП «Надвірнянський житловик», силами якого щороку, регулярно проводяться роботи поточного характеру з метою утримання будинку в належному стані. В 2016 році силами КП «Надвірнакомунсервіс» було облаштовано освітлення прибудинкової території.

Проте саме цей будинок може стати взірцем для інших мешканців житлового фонду міста. Адже жителі даного будинку зорганізувавшись, спільними зусиллями, за власні кошти провели ряд робіт для утримання в належному стані  будинку, а це: утеплення фасаду, часткова заміна вікон в місцях загального користування, дверей, ринв і водостоків, облаштування входів у під’їзди тощо. В минулому році жильці Сірика, 25 звернулись до Надвірнянської міської ради з проханням облаштувати прибудинкову територію, яка є практично міжбудинковим проїздом до житлового масиву району вулиці Сірика, асфальтне покриття якого перебувало в поганому стані і завдавало мешканцям певних незручностей. З метою підтримати жителів даного будинку в Плані соціально-економічного розвитку на 2018 рік було передбачено кошти на капітальний ремонт даної території. Оскільки цей будинок межує з міським парком і озером центральної частини міста, а також 3 новозбудованими багатоповерхівками і гаражним кооперативом, щодня даною територією користуються сотні мешканців нашого міста.  

На даний час підрядною організацією завершились всі необхідні роботи, а саме облаштовано входи в під’їзди та проїжджа частина прибудинковї території. Капітальний ремонт вищевказаної території проводився з використанням сучасного будівельного матеріалу – бруківки, яка, на відміну від асфальтного покриття, володіє рядом переваг по експлуатації та надає кращий естетичний вигляд.

 Варто зазначити, що наприкінці червня в залі засідань міської ради відбулась офіційна зустріч міського голови Зіновія Андрійовича з мешканцями будинку 25 по вул.Сірика, під час якої головним питанням було саме можливість створення ОСББ у даному будинку. На сьогодні жителі Сірика, 25 оформляють всю необхідну документацію для створення об’єднання співвласників.

 

 

 

Вверх