Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.10.2017

Облаштування прибудинкової території Грушевського, 14 – Руднєва, 1

Один із головних напрямків роботи Надвірнянської міської ради є належне утримання житлового фонду міста, зокрема благоустрій прибудинкових територій. Більшість багатоповерхових будинків міста введені в експлуатацію в 60-80 роках минулого століття. На деяких прибудинкових територіях асфальтне покриття з плином часу пошкодилось та частково зруйнувалось. Тому керівництво міської ради спільно з депутатським корпусом щороку при формуванні Плану соціально-економічного розвитку визначають перелік прибудинкових територій як центральної частини міста, так і мікрорайонів, які потребують нагального ремонту. При виборі прибудинкових територій пріоритетними визначають ті будинки, де відсутня заборгованості по сплаті житлово-комунальних послуг. Щоб охопити якомога більше об’єктів, цього року, так як і в минулому, вирішено проводити їх поетапне відновлення.

Минулого тижня розпочались  роботи по черговому облагородженню прибудинкової території Грушевського, 14 – Руднєва, 1, а саме проведення другого етапу будівництва  міжбудинкового проїзду. В минулому році за кошти міського бюджету було здійснено перший етап робіт: капітальний ремонт тротуарів, входів у під’їзди та частково проїзду між будинками. Орієнтовна площа відновленого в 2016 році дорожнього покриття склала приблизно 530 м².

Будинки №14 по вул.Грушевського та №1 по вул.Руднєва налічують близько 100 квартир, де проживає понад 200 мешканців. Ця прибудинкова територія межує також з будинком №15 по вул.Руднєва. Крім того, поруч розміщений дитячий майданчик. Тому ремонт вищевказаної території є вкрай необхідним. Роботи проводяться з використанням сучасного будівельного матеріалу – бруківки, яка, на відміну від асфальтного покриття, володіє рядом переваг по експлуатації та надає кращий естетичний вигляд.

Варто зазначити, що на даний час, враховуючи сприятливі погодні умови, в місті Надвірна і на інших об’єктах проводять роботи по відновленню дорожньої інфраструктури, як за допомогою мощення бруківки, так і асфальтування вулиць комунальної форми власності.

Проведені в 2016 році роботи по капітальному ремонту прибудинкової території Грушевського, 14-Руднєва, 1

Вверх