Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.05.2018

Облаштування прибудинкової території Руднєва, 15

Більшість багатоповерхових будинків міста введені в експлуатацію в 60-80 роках минулого століття. На деяких прибудинкових територіях асфальтне покриття з плином часу пошкодилось та частково зруйнувалось. Тому керівництво міської ради спільно з депутатським корпусом щороку при формуванні Плану соціально-економічного розвитку визначають перелік прибудинкових територій не тільки центральної частини міста, а й мікрорайонів, які потребують нагального ремонту. Щоб охопити якомога більше об’єктів, цього року, так як і в минулому, вирішено проводити їх поетапне відновлення. При виборі прибудинкових територій пріоритетними визначають ті будинки, де відсутня заборгованості по сплаті житлово-комунальних послуг.

Цього року до числа об’єктів, які включені в План соціально-економічного розвитку, потрапила і прибудинкова територія будинку №15 по вул.Руднєва. Це вже третій і завершальний етап робіт.

Дана територія є стратегічно важливою, адже фактично з’єднує мікрорайон Руднєва з центральною частиною міста і нею щодня користуються сотні мешканців Надвірної. Вона охоплює прибудинкові території 3-х будинків – Грушевського, 14 Руднєва,1 і Руднєва, 15 і проходить від пам’ятника, встановленого з нагоди 100-річчя заснування надвірнянського нафтопромислу, до містка через потічок Підзамче. Крім того, поруч знаходиться  дитячий майданчик. Оскільки тут розміщена сміттєва зона, щодня сюди заїжджає спецтехніка комунальних служб міста для збору ти вивозу сміття.

Вищевказана територія відновлюється у три етапи. Ще в кінці 2015 року після обстеження спеціалістами було зрозуміло, що за один рік її облаштувати не вдасться, оскільки загальна площа території складає понад 1500 м², і це потребує великих фінансових ресурсів. Тому в 2016 році за кошти міського бюджету було здійснено перший етап робіт –  капітальний ремонт тротуарів, входів у під’їзди та частково проїзду між будинками Руднєва,1 – Грушевського, 14  орієнтовною площею приблизно 530 м². В 2017 році роботи продовжили між будинками Грушевського, 14 – Руднєва, 15 (площа склала близько 480 м²). І цього року підрядна організація проводить 3-й етап робіт – відновлення прибудинкової території Руднєва, 15 до сміттєвої зони (орієнтовна площа біля 510 м²). Крім того, в 2016 році в рамках обласного проекту «Місто Надвірна – місто мікрорайонів» проведено облаштування входів у під’їзди та міжбудинкового проїзду між будинками №1,2 по вул.Руднєва.

Капітальний ремонт вищевказаної території проводиться з використанням сучасного будівельного матеріалу – бруківки, яка, на відміну від асфальтного покриття, володіє рядом переваг по експлуатації та надає кращий естетичний вигляд.

Варто зазначити, що на даний час в місті Надвірна і на інших об’єктах тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури, зокрема прибудинкової території біля будинку №10 по вул.Грушевського та тротуару на перехресті вул.Княгині Ольги-Котляревського.

Вверх