Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

23.10.2018

Облаштування вуличного освітлення в м.Надвірна

Щороку Надвірнянською міською радою спільно з комунальними службами розробляється комплекс заходів, спрямованих на покращення благоустрою міста. Реалізація цих заходів – це щоденна і кропітка праця, яка забезпечує надвірнянцям комфортне проживання в місті. Одним з пріоритетних напрямків в роботі міської ради є будівництво мереж вуличного освітлення, адже це, перш за все, безпека мешканців міста у вечірній та нічний час. Міський голова та керівництво КП «Надвірнакомунсервіс» докладають усіх зусиль, щоб освітити якомога більше вулиць, провулків чи прибудинкових територій.

Тільки з початку 2018 року облаштовано зовнішнє освітлення на 19 вулицях, провулках та прибудинкових територіях. Днями силами КП «Надвірнакомунсервіс» проведено роботи по будівництву мережі зовнішнього освітлення біля Пам’ятного Хреста на честь скасування панщини (на розі вул.Мазепи та Хмельницького), який нещодавно був відновлений. Тут встановлено додатково 3 опори.

Також облаштовано освітлення вул.Воз’єднання, де змонтовано 6 нових опор та 9 LED-світильників. Протяжність мережі склала 312 м/п. Крім того, встановлено додаткову опору на майдані Шевченка (біля музею історії Надвірнянщини). Минулого місяця працівники комунального підприємства облаштували вуличне освітлення на вул.Просвітянська, провул.Володимира Великого, вул.Набережна, вул.Дем’янчука, на прибудинковій території будинку №7 по вул. Княгині Ольги, в міському парку ім.І.Франка. Загалом встановлено 23 світильники, 12 нових опор із загальною протяжністю нових ліній – 605 м/п. Також було відновлено зовнішнє освітлення на вул.Комунальна, де змонтовано 15 нових світильників під світлодіодні лампи.

Всі вищевказані роботи виконує КП «Надвірнакомунсервіс», застосовуючи сучасні енергозберігаючі технології. Зокрема, при облаштуванні вуличного освітлення використовують світлодіодні світильники, завдяки чому, в порівнянні з люмінесцентними або лампами розжарювання економія споживання електроенергії становить від 3 до 10 разів з аналогічною якістю освітленості. При цьому значно збільшується термін їх експлуатації.

На сьогодні дані роботи продовжуються згідно Плану роботи по облаштуванню, реконструкції та відновленню мереж вуличного освітлення в м.Надвірна на 2018-2019 рр.

Пам’ятний Хрест на честь скасування панщини (на розі вулиць Мазепи та Хмельницького)

 

Вулиця Воз’єднання

Прибудинкова територія будинку №7 по вул.Княгині Ольги

Майдан Шевченка (біля музею історії Надвірнянщини)

Вулиця Комунальна

Вверх