Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

11.01.2019

Облаштування вуличного освітлення в м.Надвірна

Вуличне освітлення – це одна з найважливіших складових благоустрою міста, і, перш за все, безпека мешканців у вечірній і нічний час. Щороку силами КП «Надвірнакомунсервіс» виконуються роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній.

Тільки з початку 2018 року облаштовано зовнішнє освітлення на понад 20 вулицях, провулках та прибудинкових територіях. Тільки за останніх 3 місяці змонтовано нових ліній загальною протяжністю 1040 м/п, встановлено 20 додаткових опор вуличного освітлення та 40 нових точок освітлення.

Зокрема, по вул.Соборна біля Прокатедрального собору Благовіщення Пресвятої Діви Марії встановлено спеціальний світильник для освітлення пішохідного переходу з додатковим миготливим світлом жовтого кольору для привернення уваги водіїв на дану  ділянку дороги. Також облаштовано освітлення вул.Гонти, де встановлено додаткові опори та змонтовано 11 LED-світильників. Крім того, збудовано нові мережі освітлення прибудинкових територій Франка,10 – Мазепи, 31 та Франка, 2 – Мазепи, 23, де встановлено 7 додаткових опор. Також було проведено роботи по облаштуванню зовнішнього освітлення вул.Мазепи (міст через річку Бистриця Надвірнянська) та пішохідної доріжки біля ЗОШ №2 до стадіону «Нафтовик». Працівники комунального підприємства облаштували вуличне освітлення на вулицях Спортивна, Визволення, Грушевського та Кобринської.

Для розвантаження існуючих ліній було введено в експлуатації два нових розподільчих щита на ТП-519 (вул.Спортивна) та ТП-409 (вул.Мазепи).

Всі вищевказані роботи виконує КП «Надвірнакомунсервіс», застосовуючи сучасні енергозберігаючі технології. Зокрема, при облаштуванні вуличного освітлення використовують світлодіодні світильники, завдяки чому, в порівнянні з люмінесцентними або лампами розжарювання економія споживання електроенергії становить від 3 до 10 разів з аналогічною якістю освітленості. При цьому значно збільшується термін їх експлуатації.

Вулиця Соборна

Прибудинкова територія Франка,10 – Мазепи, 31

Прибудинкова територія Франка, 2 – Мазепи, 23

Вулиця Мазепи

Вулиця Гонти

Вулиця Спортивна

Пішохідний перехід біля ЗОШ №2 до стадіону “Нафтовик”

Вверх