Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.07.2017

Облаштування вуличного освітлення в м.Надвірна

Щороку Надвірнянською міською радою спільно з комунальними службами розробляється комплекс заходів, спрямованих на покращення благоустрою міста. Реалізація цих заходів – це щоденна і клопітка праця, яка забезпечує надвірнянцям комфортне проживання в місті. Одним з пріоритетних напрямків в роботі міської ради є будівництво мереж вуличного освітлення, адже це, перш за все, безпека мешканців міста у вечірній та нічний час. Міський голова та керівництво КП «Надвірнакомунсервіс» докладають усіх зусиль, щоб освітити якомога більше вулиць, провулків чи прибудинкових територій.

  Протягом 2016 року було облаштовано вуличним освітленням 20 нових вулиць та провулків загальною протяжністю понад 4,6 км. Цього року вищевказані роботи продовжуються згідно Плану роботи по облаштуванню, реконструкції та відновленню мереж вуличного освітлення в м.Надвірна на 2017-2018 рр. (опублікований на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради від 27.02.2017 року). З початку року облаштовано зовнішнє освітлення на 7 вулицях, провулках та прибудинкових територіях, зокрема на вул.Квіткова, провул.Мазепи (пішохідна доріжка біля алеї Героям Небесної Сотні до міського парку ім.І.Франка), майдану Шевченка (перехід між адмінбудівлями Надвірнянської РДА та районної рада і СБУ), пішохідної доріжки між ДНЗ «Квітка Карпат» та будинком  №2 по вул.Крушельницької та прибудинкових територіях вул.Мазепи, 21-23 та Грушевського, 10. Загальна протяжність відновлених мереж складає понад 950 м/п.

Нещодавно завершились роботи по відновленню зовнішнього освітлення вул.Довбуша та частини вул.Довженка. Силами КП «Надвірнакомунсервіс» тут встановлено близько 20 нових світильників. На даний час працівники комунального підприємства приступили до робіт по облаштуванню освітлення пішохідної доріжки від вул.Руднєва до В.Великого (попри Надвірнянський будинок дитини).

Вулиця Довбуша-Довженка

Вверх