Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.09.2019

Офіційна делегація м.Надвірна відвідала партнерське місто Пруднік

Розвиток міжнародного співробітництва  є одним із пріоритетних напрямків в роботі Надвірнянської міської ради. Так, багаторічними містами-побратимами м.Надвірна є м.Пруднік (Польща) та м.Крнов (Чехія), а в 2017 році підписано угоду про співпрацю між Надвірною та Шомкута Маре (Румунія).  За час близько 20-річної співпраці між польським та українським містами налагоджено тісні взаємовідносини в різних галузях життєдіяльності, зокрема економічній, соціальній, сферах освіти, культури, екології, охорони здоров’я, туризму тощо. Кожен рік ми відчуваємо підтримку та допомогу від наших міст-побратимів, а це табори відпочинку для українських дітей, щорічна благодійна допомога Надвірнянському будинку дитини, рятувальній службі та медичним закладам, реалізація спільних проектів тощо. Вже впродовж багатьох років відбувається обмін делегаціями депутатів, підприємців, митців та народних майстрів.

В рамках співпраці минулого тижня надвірнянська делегація в складі керівництва та депутатів міської ради відвідали м.Пруднік. Відбулась офіційна зустріч з бурмістром м. Пруднік Гжегожем Завішляком, який минулого року був обраний очільником громади польського міста, під час якої обговорили плани майбутнього співробітництва. Прудніцький бурмістер запевнив, що співпраця між нашим містами надалі тільки поглиблюватиметься. Зокрема, за доброю традицією напередодні новорічно-різдвяних свят цього року польська делегація запланувала відвідини нашого міста.

Наша делегація відвідала 24-й ярмарок підприємців і ремесел «Інтер-регіон». Керівник делегації, в.о. міського голови м.Надвірна Тарас Пекарський під час відкриття виставки подякував польським побратимам за теплий та гостинний прийом, за багаторічну тісну співпрацю і висловив сподівання на подальше ефективне співробітництво. Під час ярмарку були представлені страви української кухні, приготовлені депутатом міської ради, учасником російсько-української війни і волонтером Олегом Туєшиним, а зібрані кошти під час даного заходу будуть направлені у благодійний фонд на підтримку учасників російсько-української війни.

Варто зазначити, що наші воїни на сході України захищають не тільки мирне небо над Україною, а й над всією Європою. Тому останні роки ми відчуваємо особливу підтримку наших європейських міст побратимів. Зокрема, крім того, що Польща стала найактивнішим дипломатичним адвокатом нашої держави на світовій арені, поляки безпосередньо протягнули руку допомоги, зорганізувавши у себе вдома реабілітацію поранених під час Революції Гідності надвірнянців, а також учасників АТО.

Вверх