Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

13.08.2015

ДО УВАГИ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ! Надвірнянська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавців перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

ДО УВАГИ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ

Надвірнянська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавців перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Об’єкти конкурсу:

Об’єкт 4:  маршрут №4 «вул.Руднєва – «Нафтохімік Прикарпаття» (режим руху «Звичайний»),

час роботи з 7 год. до 21 год.;

Об’єкт 5:  маршрут №5  «вул.Руднєва – вул.Ломоносова» (режим руху «Експрес»),

час роботи з 7 год. до 19 год.;

Об’єкт 6:  маршрут №6  «вул.Руднєва – Лісокомбінат» (режим руху «Експрес»),

час роботи з 7 год. до 21 год.;

Об’єкт 7:  маршрут №7 «Автостанція-2(вул.Грушевського)–Автостанція-1(вул.Панаса Мирного)»,

час роботи з 7 год. до 21 год.;

Об’єкт 8:  маршрут №8 «Центр – Автостанція-1»(вул.Панаса Мирного),

час роботи з 7 год. до 21 год.

            Основні умови конкурсу:

–  мінімальна кількість транспортних засобів на кожному маршруті 2 шт. (категорія М2, М3 клас А, клас І, згідно Наказу Міністерства транспорту та зв’язку №285 від 12.04.2007р., місткістю від 12 пасажирських місць). заборонено надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення, за відсутності протоколів випробувань та не перереєстрованих  встановленому порядку згідно з Постановою КМУ №524 від 21.05.2009р.

– інтервал руху на всіх маршрутах з 7 год. до 9 год., з 12 год. до 14 год. та з 17 год. до 18 год. – 10 хв. В інші періоди не більше 30 хв.

– забезпечення наявності резерву пасажирських транспортних засобів для заміни рухомого складу, у разі виходу з ладу основних одиниць, в кількості 1 шт.;

– неухильне додержання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про дорожній рух», Правил дорожнього руху, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №178, інших нормативно-правових актів, які регламентують перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом, договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування;

– безкоштовне перевезення кожного рейсу 2 осіб пільгових категорій та дітей до 14 років без бюджетної компенсації;

– перевезення студентів денної форми навчання у навчальний період з 01 вересня по 01 липня за пільговим тарифом, без бюджетної компенсації;

– утримання в належному стані автобусних зупинок на маршрутах;

– встановлення на автобусних зупинках інформаційних таблиць про графік та інтервал руху автобусів на маршруті;

– забезпечення у маршрутних транспортних засобах інформації про перевізника, який надає послуги на маршруті (місце реєстрації, контактні дані, телефон, електронна адреса, тощо) та інформації про вартість проїзду на маршруті;

– забезпечення на маршрутах загального користування, не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

– компенсація витрат на публікацію оголошення про проведення конкурсу за рахунками виконавців цих робіт і засобів масової інформації.

До участі в конкурсі запрошуються:

Юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у встановленому порядку як суб’єкти господарської діяльності. Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р. і такі документи:

–          нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;

–          перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою “з місцем водія/без місця водія”), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

–          копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

–          копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

–          копію документа, що підтверджує проведення процедури санації(за умови проведення санації);

–          перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

–          анкету перевізника-претендента за встановленою формою(згідно Додатку 5 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р.);

–          копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

–          графік руху транспортних засобів на маршруті;

–          додаткові письмові пропозиції з виконання умов конкурсу та виконання умов договору на перевезення пасажирів(при наявності).

 

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

               Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) з поміткою «Конверт(пакет) №1» або «Конверт(пакет) №2», на яких зазначається назва перевізника-претендента, його адреса та ідентифікаційний номер.

               Конверт (пакет) з позначкою “№ 1”, повинен містити документи для участі в конкурсі(відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття).

               Конверт (пакет) з позначкою “№ 2”, повинен містити документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (відкривається під час засідання конкурсного комітету).

               У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах(об’єктах), що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах(пакетах) № 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу(об’єкту), що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

З переможцями конкурсу будуть укладені угоди на перевезення пасажирів на міських маршрутах на строк від 3-х до 5-ти років.

 

Документи для участі в конкурсі приймаються до 17 год. 01.09.2015р. за адресою:  Надвірнянська міська рада каб. №9 вул.Мазепи, 29 м.Надвірна Івано-Франківської обл., 78400. Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються. Телефон для довідок (03475) 2-20-82, 2-21-92, 2-30-24.

Контактні особи для подачі документів на конкурс та оформлення заяв і анкет: заступник міського голови – Василенко Василь Васильович тел. (03475) 2-21-92; завідувач юридично-організаційного відділу міської ради – Дем’янчук Ярослав Богданович, тел.(03475) 2-20-82.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 16.09.2015р. в залі засідань Надвірнянської міської ради. Початок о 14 год.

 

 

Міський голова                                                                    З.М.Андрійович

Вверх