Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.02.2017

Оголошення

Згідно рішення сесії Надвірнянської міської ради від 09.02.2017р. №501- 13/2017 у м.Надвірна з 20 лютого 2017 року встановлено наступні тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування:

– для студентів денної форми навчання на навчальний період з 01 вересня по 01 липня 3,0 грн. (три гривні 00 копійок) за один рейс (проїзд);

– для інших пасажирів 4 грн. (чотири гривні) за один рейс (проїзд), крім пільгових категорій населення, визначених чинними нормативними актами.

 

РІШЕННЯ

від 09 лютого 2017 року                                                                             м.Надвірна

№ 501-13/2017

 

Про тарифи на перевезення пасажирів

на міських автобусних маршрутах

загального користування у  м.Надвірна

 

Розглянувши заяви суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у м.Надвірна про невідповідність діючого тарифу (вартості) проїзду пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Надвірна за один рейс (проїзд) собівартості перевезення пасажирів у м.Надвірна, у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати та зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів, враховуючи результати громадського обговорення, керуючись Законами України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», міська рада

в и р і ш и л а:

  1. Встановити з 20 лютого 2017 року наступні тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Надвірна:

– для студентів денної форми навчання на навчальний період з 01 вересня по 01 липня -3,0 грн. (три гривні 00 копійок) за один рейс (проїзд);

– для інших пасажирів 4 грн. (чотири гривні) за один рейс (проїзд), крім пільгових категорій населення, визначених чинними нормативними актами.

  1. Внести зміни в договори про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна з перевізниками, відповідно до п.1 цього рішення.
  2. Дане рішення опублікувати на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради та у газеті «Народна Воля». Витрати за публікацію покласти на суб’єктів господарювання, що здійснюють перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Надвірна.
  3. Зобов’язати суб’єктів господарювання, що здійснюють перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Надвірна (ФОП Шуніна Н.Д., ФОП Кепещук В.Д., ТзОВ «ЛМСІ», розмістити у всіх міських маршрутних транспортних засобах(мікроавтобусах) інформацію(таблички) про вартість проїзду за один рейс(проїзд), в тому числі для пільгових категорій населення і студентів денної форми навчання.
  4. Попередити ФОП Шуніну Н.Д., ФОП Кепещука В.Д., ТзОВ «ЛМСІ» про те, що у разі підняття ними вартості проїзду на міських автобусних маршрутах до 20.02.2017р. та у разі невиконанні вимог пунктів 1-4 цього рішення, дане рішення буде відмінене.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради №2356-53/2015 від 09.09.2015р. «Про тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна».
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна (голова комісії М.Капак) та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології, енергозбереження (голова комісії Б.Зеленчук).

Прийнято на засіданні 13 сесії Надвірнянської міської ради від 09.02.2017 року

Вверх